- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

вівторок, 2 червня 2020 р.

Як в Чернівцях газовики захоплюють власність тер.громади - відео

22.05.2020 року, у місті Чернівці, без попередження громадян-власників, відбулося несанкціоноване відключення від газопостачання житлових будинків по вул. Руській, особами, які видавали себе працівниками газового господарства АТ Чернівцігаз, для будівництва НОВИХ газових мереж, тому що старі в аварійному стані! 30 років, ці мережи ніхто не обслуговував, а тепер потрібно побудувати нові газові мережі, здогадайтесь для чого і кому це потрібно!!!

Згідно державних норм України:
1 До початку проведення робіт будівельно-монтажною організацією необхідно одержати дозвіл, що видається місцевою адміністрацією.
2 Реконструкцію або монтаж кожного об'єкта допускається здійснювати тільки на основі затвердженого проекту, рішень щодо організації будівництва й технології проведення робіт.
3 Всі етапи виконання робіт повинні вестися під контролем представників організацій, на які покладений авторський і технічний нагляд за проведенням робіт із реконструкції, і організацій, що експлуатують суміжні комунікації.
4 До початку реконструкції вживаються заходи щодо підготовки будівельного виробництва в обсязі, що забезпечує здійснення всіх робіт у максимально короткий термін, включаючи проведення загальної організаційно технічної підготовки, підготовки газопроводу до реконструкції та устаткування до проведення монтажних робіт.
5 При реконструкції необхідно здійснювати контроль за всіма виконуваними операціями. Поопераційний контроль здійснюється інженерно-технічними працівниками, що пройшли відповідний курс навчання, а також персоналом газових господарств, що здійснюють технічний нагляд за будівництвом газопроводів.
Всіх цих заходів не передбачалось і не було дотримано особами, які працювали на вул. Руській. Були пошкоджені, а потім замінені труби мереж газопостачання, та змінено відповідність фактичного стану (місцезнаходження) газопроводів - об’єктів, які мають важливе народногосподарське та оборонне значення, прикриваючись сфальшованою аварійною ситуацією, з метою рейдерського захоплення власності громадян України.

Фейсбук, Татьяна АлбутТема «Дніпрогаз» на сайті «Багнет Нації»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -