- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 26 листопада 2014 р.

ГЕНОЦИД 2014: ДОВЕДЕНІ ДО ВІДЧАЮ

                              Им пели сладкие песни,
                   Каждым словом умножая ложь.
            Но когда слова пахнут блевотиной,
                                   В дело вступает нож.
                                                               
                                (Алиса – Армия жизни)


Найближчим часом «голодні» бунти можуть стати реальністю ситого сьогодення правлячої кліки – старанних послідовників системи тотального грабунку і новітнього геноциду.

Довготривалий експеримент закамуфльованого геноциду над українським народом може призвести до непередбачуваних наслідків. Наприклад, «КАНІБАЛІЗМУ» серед доведених до відчаю по відношенню до тих, хто мешкає в маєтках і відпочиває у офшорах.

На адресу редакції сайту надійшло колективне звернення працівників Дніпропетровського виробничого гіганта «Південний машино-будівний завод», в  якому вони повідомляють про системні затримки заробітної плати на своєму підприємстві.
Результатом останньої акції протесту стала виплата 10% від місячної заробітної плати, в той час як підприємство заборгувало вже більш ніж за чотири місяці. Суттєво потерпають ті, хто продовжує працювати на заводі родинними династіями. В цьому випадку всі члени родини опиняються в заручниках фінансових невиплат.

Керівництво заводу продовжує «годувати» колектив обіцянками і просить іще трохи потерпіти.

Публікуємо фотокопію колективного звернення:


Текст звернення підписали 114-ть працівників заводу.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -