- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 21 травня 2017 р.

Заява про відвід «державних виконавців» Чечелівського відділу

Зробивши певні висновки після візиту до органу з назвою «Чечелівський відділ державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області» та встановивши його нелегітимність, як державної установи, звертаємось до вищого органу із заявою про відвід всіх «державних виконавців» вищезазначеного приватного підприємства:


                                                       Управління державної виконавчої служби
                                               Головного територіального управління
                                               юстиції у Дніпропетровській області,
                                               49027, Дніпропетровська область,
                                               м. Дніпро, пр-т Д. Яворницького, 21-А

                                                 Громадянка України, Українка:
                                                 Філіпенко Світлана Миколаївна,
                                           м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055
               e-mail: svf2011@ukr.net

                                                     ЗАЯВА
    про відвід всіх державних виконавців Чечелівського відділу
         державної виконавчої служби міста Дніпра Головного
територіального управління юстиції у Дніпропетровській області
   У Чечелівському відділі державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області знаходиться відкрите «державним виконавцем» Цибульською А. В. виконавче провадження ВП № 53702287 від 05.04.2017 на судовий наказ № 204/2417/16-ц від 15.11.2016 року, що видав, Іменем України, орган з назвою «Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська», щодо стягнення на користь органу з назвою «Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради», заборгованості по оплаті послуг водопостачання та водовідведення в розмірі 10873,47 грн. та судовий збір у розмірі 689,00 грн.
   Згідно з положеннями Конституції в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії (ст. 8. КУ).

   Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (ст. 19. КУ).

   Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності (ст. 68 КУ).

   Відповідно до положень статті 2. Закону України «Про виконавче провадження» основоположними засадами виконавчого провадження є верховенство права, законність, диспозитивність, справедливість, неупередженість та обєктивність, а також гласність та відкритість судового провадження.

   Згідно з положеннями статті 23., даного закону, відвід виконавцю може бути заявлений стягувачем, боржником або їхніми представниками.

   З огляду на положення пункту 3 частини 4 статті 5. Закону України «Про виконавче провадження» державний виконавець не може виконувати рішення, якщо існує реальний або потенційний конфлікт інтересів.

   З огляду на вищезазначене,18 травня 2017 року моїм представником Філіпенко Сергієм Веніаміновичем була подана і зареєстрована заява про відвід державного виконавця (яким себе називає Цибульська А. В.), у зв’язку із явним конфліктом інтересів між мною (Філіпенко С. М.), як законослухняною людиною, єдиним легітимним джерелом влади в цій країні (ст. 5. КУ), та нею – представником недержавного органу з назвою «Чечелівський відділ державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області», яка діє в злочинний спосіб без відповідних законних підстав та повноважень, як державний службовець.

   Очевидність даного конфлікту інтересів, полягає в намаганні Цибульської А. В., як представника недержавного органу з назвою «Чечелівському відділі державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області», виконати, проголошену Іменем України ухвалу, такої ж недержавної установи з назвою «Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська», на користь створеного в неконституційний спосіб органу з назвою «Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради». Всі докази, вищезазначеного фактажу, долучені до матеріалів виконавчого провадження (ВП № 53702287 від 05.04.2017) у вигляді клопотань про доручення, - у кількості одинадцяти штук.

   В цей же день (18.05.2017), відбулась зустріч і розмова між моїм представником Філіпенко С. В. та керівником вищезазначеної установи Суховим І. О. щодо можливості підтвердження легітимності (законності) зазначеного органу (Чечелівського відділу державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області), шляхом надання для ознайомлення установчих документів, а саме Розпорядчого акту про створення даного органу, як юридичної особи публічного права, безпосередньо, під час зустрічі. Але запитані установчі документи надані так і не були. Зазначений факт зафіксовано на відео і опубліковано в матеріалі «Громада Дніпра відвідала недержавну виконавчу службу (відео + заява про відвід державного виконавця)», на сайті «Багнет Нації».

http://bagnetnacii.blogspot.com/2017/05/blog-post_18.html


   Враховуючи все вищезазначене, заявляю про відвід «начальника відділу» та всіх «державних виконавців» органу з назвою «Чечелівський відділ державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області» і,

                                                    Прошу:

1.           Прийняти і розглянути дану Заяву по суті;
2.           У встановлений законом строк, поінформувати мене належним чином (у вигляді Постанови) про розгляд моєї Заяви.

                                         Додаток до заяви:

1.           Копія запиту на інформацію (вих.. № 465/17) та копія відповіді на зазначений запит до/від Чечелівського відділу державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області щодо встановлення правосуб’єктності даної установи, як державного органу  – на 10 (десятьох) арк.
2.           Скриншот з сайту B2Btoday.com.ua про приватну компанію з назвою «Красногвардійський відділ  державної виконавчої служби Дніпропетровського управління юстиції» з ідентифікаційним номером № 34984488  – на 1 (одному) арк.;
3.           Скріплені разом скриншот та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, сайту Міністерства юстиції України, про орган з назвою «Чечелівський відділ державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області» з ідентифікаційним номером № 34984488  – на 5 (п’ятьох) арк.;

    Зміст даної заяви, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com та на сайті «ПРАВОВИЙ РАДНИК ГРОМАДИ»: http://pravogromady.blogspot.com

    22 травня 2017 року                                                 Філіпенко С. М.

Представник (довірена особа):                                    Філіпенко С. В.


Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Детальна інформація про юридичну особу

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності
ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ МІСТА ДНІПРА ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ ВДВС МІСТА ДНІПРА ГТУЮ)
Організаційно-правова форма
ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ
Назва юридичної особи
ЧЕЧЕЛІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ МІСТА ДНІПРА ГОЛОВНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ідентифікаційний код юридичної особи
34984488
Місцезнаходження юридичної особи
49008, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 100
Дані про розпорядчий акт, на підставі якого створено юридичну особу
ВІДСУТНІ?!!
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата запису: 20.03.2007
Номер запису: 1 224 102 0000 035350
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
Ідентифікаційний код органу: 21680000;
Дата взяття на облік: 20.03.2007

ДПI У ЧЕЧЕЛIВСЬКОМУ РАЙОНI М.ДНIПРА ГУ ДФС У ДНIПРОПЕТРОВСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39621406;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
Дата взяття на облік: 21.03.2007;
Номер взяття на облік: 12197

ДПI У ЧЕЧЕЛIВСЬКОМУ РАЙОНI М.ДНIПРА ГУ ДФС У ДНIПРОПЕТРОВСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39621406;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: 14.02.2015;
Номер взяття на облік: 10000000347375
Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік
Код КВЕД 84.11 Державне управління загального характеру
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000347375;
Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 1
Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)
2 коментарі:

 1. Скриншот з сайту B2Btoday.com.ua про приватну компанію з назвою «Красногвардійський відділ державної виконавчої служби Дніпропетровського управління юстиції» з ідентифікаційним номером № 34984488 – на 1 (одному) арк.;

  На этом сайте уже исправили ошибку:

  http://b2btoday.com.ua/id/2360365

  Компания КРАСНОГВАРДІЙСЬКИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО МІСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

  ОКПО 33339669
  Форма собственности ДЕРЖАВНА ВЛАСНІСТЬ (ДО 2004Р. - ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА ВЛАСНIСТЬ)

  ВідповістиВидалити
 2. А отже, окрім виправленої помилки на сайті, має бути і розпорядчий акт.

  ВідповістиВидалити

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -