- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 1 серпня 2017 р.

Самарський суд – заповідник неляканих самозванців (відео)

Раніше, в публікації «Самарський суд Дніпра – недержавна установа! (відповідь на запит)» ми інформували читачів нашого ресурсу зі станом речей щодо правосуб’єктності зазначеного суду, який не склав іспит на легітимність.

Отже, 26 липня 2017 року представники громади Дніпра, вирішили перевірити і підтвердити, для себе, повноваження суддів даної установи, починаючи з судді Румянцева О. П.
Забігаючи наперед зазначимо, що суддя Румянцев не зміг підтвердити свої повноваження - не пред’явив своє суддівське посвідчення.

Пропонуємо переглянути відео з місця події.


Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -