- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 9 серпня 2017 р.

СБУ «НА ОЛІВЕЦЬ» - матеріали реєстраційної справи Самарського суду Дніпра (документи свідчать)

Це вам, в негоду, напівзігнутих, висолопивши язика, потрібно побігати і зібрати купу документів, а іще три таких самих купи ксерокопій і оплачених квитанцій, вистояти в спеку в задусі у кілометровій черзі, витратити свій час, здоров’я і кошти, аби оформити спадщину, пенсію, субсидію, працевлаштуватись, пройти медичну комісію, аби відвести дитину до дитячого садочка або до школи, скласти ЗНО або іспити на керування автомобілем.


Читайте також:

СБУ «НА ОЛІВЕЦЬ» - ДОКАЗИ УЗУРПАЦІЇ СУДОВОЇ ГІЛКИ ВЛАДИ (документи свідчать)


А ось для того аби зареєструвати районний суд першої інстанції, достатньо заповненої будь-ким реєстраційної картки, вкладеної за допомоги будь-кого до папки відповідної реєстраційної справи, із сподіванням на те, що ніхто і ніколи не запитає цих «документів».

Читайте також:

Самарський суд Дніпра – недержавна установа! (відповідь на запит)Громада Дніпра (Січеслава), пропонує для ретельного ознайомлення документи з реєстраційної справи Самарського районного суду міста Дніпропетровська (на фото):Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -