- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 16 травня 2015 р.

НАЛАГОДЖЕНА СИСТЕМА ВІДПИСОК, ІГНОРУВАННЯ ТА ПОТУРАННЯ ЗАКОНІВ І КОНСТИТУЦІЇ

Відповідно до Закону України «Про Службу безпеки України», на Службу безпеки України (СБУ) покладається захист конституційного ладу в Україні. До завдань СБУ також входить попередження, корупції та організованої злочинної діяльності у сфері управління і економіки та інших протиправних дій, які безпосередньо створюють загрозу життєво важливим інтересам України.

Діяльність Служби безпеки України ґрунтується на засадах законності та відповідальності перед народом України. Правову основу діяльності Служби безпеки України становлять Конституція України та Закон «Про Службу безпеки України». Служба безпеки України інформує про свою діяльність через засоби масової інформації.

Прокуратура України становить єдину систему, яка в порядку, передбаченому Законом «Про Прокуратуру України», здійснює встановлені Конституцією України функції з метою захисту прав і свобод людини, загальних інтересів суспільства та держави.
Це, витяги з законів про Службу безпеки та Прокуратуру України. В цих документах є іще дуже багато гарних і правильних слів, а іще більше букафф… Букафф закону!

В Дніпропетровську, як і по всій країні, третє десятиліття відбувається активний дерибан комунального майна, знищення історичних пам’яток та унікальних підприємств. В цей же час, ті, хто мав би стати на захист національної власності з мечем, щитом та булавою, займаються відписками та ігноруванням. Питання: ЧОМУ???

Публікуємо відповіді (фото) на наш колективний запит до СБУ в Дніпропетровській області, в хронологічній послідовності: СБУ - Прокуратура області - Прокуратура міста.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко
Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -