- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 20 січня 2017 р.

Встановлюємо статус районної податкової Дніпра (проміжна відповідь ДФСУ)

Публікуємо проміжкову відповідь на наше звернення до Державної фіскальної служби України щодо встановлення правосуб’єктності (легітимності), як юридичної особи публічного права. установи з назвою «Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі  міста Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області» (розташованої за адресою: вул.. Театральна, 1а, місто Дніпро, Дніпропетровська область, 49047).

Матеріали по темі:

Підприємці! Кому ви платите податки? Податкових - не існує!

Фейкове Казначейство Дніпра (відповідь на запит)

Виконавча служба Дніпра реєструвалася неконституційним виконкомом міськради (скріншоти)

Казначейство Дніпра з ознаками підриву економічної безпеки держави (скріншоти)

Ленінська податкова Дніпра – приватне підприємство (відповідь на запит)


                             Державна фіскальна служба України
                                             місто Київ, Львівська пл., 8
           Київська область, 04053

                                          Громадянин України, Українець:
                                             Філіпенко Сергій Веніамінович,
    місто Дніпро, 49055
          e-mail: svf2011@ukr.net

                                         Звернення № 464/17 
     щодо порушення прав на доступ до публічної інформації                              
                       відповідно до положень Закону України
                         "Про доступ до публічної інформації"
   Стаття 34. Конституції України гарантує кожному громадянину України право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.
   Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації та інформації, що становить суспільний інтерес.
   04 січня (поточного року) я звернувся з інформаційним запитом (№ 458/17) до суб’єкта владних повноважень та розпорядника публічної інформації, яким є установа з назвою «Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі  міста Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області» (розташованої за адресою: вул.. Театральна, 1а, місто Дніпро, Дніпропетровська область, 49047), з вимогою отримати копії установчих та реєстраційних документів про створення та реєстрацію, у відповіідності до норм чинного законодавства, зазначеного органу, як юридичної особи публічного права (копія запиту додається).
   06 січня я отримав відповідь (від вищезазначеної установи), яка є неповною, і в якій зазначено, що даний розпорядник інформації не вбачає законних підстав для надання мені «офіційного нормативно-правового акту Кабінету Міністрів України», який я й не запитував (копія відповіді додається).
   Крім того, у наданій офіційній відповіді зазначено, що «єдиним документом, який підтверджує державну реєстрацію зазначеної юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та взяття на облік в органах державної статистики, ДФС та ПФУ є виписка з ЄДР (додається додатком до відповіді).
   Вищезазначений факт «державної реєстрації», а також дані з сайту «B2BToday.com.ua» , який являє собою глобальну інформаційну систему здебільшого українських компаній і підприємств (і де зазначений «орган» ідентифіковано як приватну власність), свідчать про відсутність правосуб’єктності (легітимності) даної установи, як органу виконавчої влади – органу державної податкової служби України, як юридичної особи публічного права (роздруківка з сайту додається).
   В статті 81. Цивільного кодексу України (ЦПК) зазначено, що юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права.
Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування.
   Згідно частини 4 статті 87. ЦПК юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації.
   Стаття 7. Закону України «Про державну податкову службу України» визначає статус органів державної податкової служби України, як юридичних осіб (публічного права), які мають печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, інші печатки і штампи, відповідні бланки, рахунки в установах банків.
   Враховуючи все вищезазначене, керуючись положеннями Конституції України та частини 4. статті 23. Закону України «Про доступ до публічної інформації», звертаюсь до вищого органу і,
                                                    Прошу:
1.    Вжити всіх можливих заходів щодо поновлення гарантованого мені Конституцією України права на вільне отримання публічної інформації  - на свій вибір;
2.    Зобов’язати установу з назвою «Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі міста Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області» надати відповідь на мій інформаційний запит (№ 458/17 від 04.01.2017 року) в повному обсязі і по суті зазначених у запиті пунктів.
                                                   Додаток:
1.           Копія інформаційного запиту (№ 458/17 від 04.01.2017 року) до органу з назвою «Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі  міста Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області» (розташованої за адресою: вул.. Театральна, 1а, місто Дніпро, Дніпропетровська область, 49047) – на 2 (двох) арк..;
2.           Копія відповіді (з додатком) органу з назвою «Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі  міста Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області» (№ 24/10/04-66-08-01-12 від 06.01.2017) на мій інформаційний запит (№ 458/17 від 04.01.2017 року) – на 5 (п’ятьох) арк..;
3.           Роздруківка з сайту «B2BToday.com.ua»  де орган з назвою «Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі  міста Дніпропетровська Головного управління ДФС у Дніпропетровській області» визначений як приватна власність – на 1 (одному) арк..
     Зміст відповіді на звернення, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com та на сайті «ПРАВОВИЙ РАДНИК ГРОМАДИ»: http://pravogromady.blogspot.com


    10 січня 2017 року                                                       Філіпенко С. В.Детальна інформація про юридичну особу

Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КРАСНОГВАРДІЙСЬКОМУ РАЙОНІ М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
(ДПІ У КРАСНОГВАРДІЙСЬКОМУ РАЙОНІ М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА)
Організаційно-правова форма
ОРГАН ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ
Назва юридичної особи
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ У КРАСНОГВАРДІЙСЬКОМУ РАЙОНІ М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДФС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Ідентифікаційний код юридичної особи
39621406
Місцезнаходження юридичної особи
49047, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТЕАТРАЛЬНА, будинок 1А
Дані про розпорядчий акт, на підставі якого створено юридичну особу
ПОСТАНОВА КМУ №311 від 06.08.2014
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата запису: 05.02.2015
Номер запису: 1 224 102 0000 071872
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
Ідентифікаційний код органу: 21680000;
Дата взяття на облік: 06.02.2015

ДПI У КРАСНОГВАРДIЙСЬКОМУ РАЙОНI М.ДНIПРОПЕТРОВСЬКА ГУ ДФС У ДНIПРОПЕТРОВСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39621406;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
Дата взяття на облік: 06.02.2015;
Номер взяття на облік: 7481

ДПI У КРАСНОГВАРДIЙСЬКОМУ РАЙОНI М.ДНIПРОПЕТРОВСЬКА ГУ ДФС У ДНIПРОПЕТРОВСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39621406;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: 06.02.2015;
Номер взяття на облік: 10000000342627
Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік
Код КВЕД 84.11 Державне управління загального характеру
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000000342627;
Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 1
Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 6 серпня 2014 р. № 311 
Київ
Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Утворити як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної фіскальної служби за переліком згідно з додатком 1.
2. Реорганізувати територіальні органи Міністерства доходів і зборів шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної фіскальної служби за переліком згідно з додатком 2.
3. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
Прем'єр-міністр України
А.ЯЦЕНЮК
Інд. 70
Додаток 1
до постанови Кабінету Міністрів України
від 6 серпня 2014 р. № 311
ПЕРЕЛІК 
територіальних органів ДФС, які утворюються
Дніпропетровська область

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області
Дніпропетровська митниця ДФС
Державна податкова інспекція в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС
Державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС
Державна податкова інспекція у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС
Державна податкова інспекція у Кіровському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС
Державна податкова інспекція у Красногвардійському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС
Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Дніпропетровська Головного управління ДФС
Верхньодніпровська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Дніпродзержинська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Західно-Донбаська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Нікопольська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Новомосковська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Східно-Дніпровська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Дніпропетровська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Криворізька південна об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Криворізька північна об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС
Криворізька центральна об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС

Лівобережна об’єднана державна податкова інспекція м. Дніпропетровська Головного управління ДФС

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -