- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

пʼятниця, 13 липня 2018 р.

Щодо перейменування Дніпропетровська – воно, незаконне!

Це, право кожного - жити в своєму міфічному світі і сприймати бажане за дійсне. Але прозріння наздожене раптово, зненацька і в неочікуваному ракурсі. А саме, коли десь у 2020 році, якоюсь постановою фейкового КМУ вас зобов’яжуть замінити вже недійсний паспорт громадянина України (у формі паспортної книжечки із старою пропискою) на «таку зручну» ID-картку фізособи-мігранта, де всі ваші персональні дані міститимуться на електронному носії.

Отже, коли цей відверто явний прогноз найближчого майбутнього втрутиться в ваше беззаботно-мрійливе сьогодення, згадайте про дану публікацію і спробуйте її переглянути через призму знань, стосовно необхідності скріплення документів особливої державної ваги Великою Державною Печаткою України.Читайте також:

Як сприймати відсутність Великої Державної Печатки України на документах особливої державної ваги? - (оновлюється)1 коментар:

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -