- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 9 серпня 2018 р.

В Дніпрі громадяни розшукують «суддю» - відкрите звернення до поліції

Після публікації на сайті «Багнет Нації» досліджень низки громадських організацій щодо правосуб’єктності судді Ленінського районного суду міста Дніпропетровська Шавули Вікторії Станіславівни, дана особа більше не проводить судових засідань, а в суді працівники канцелярії і керівництво даної приватної установи, будь-якої конкретики з приводу «зникнення» зазначеної особи, не надають.

Отже, Громадська організація "Багнет Нації" та "Волонтерський центр допомоги військовим і цивільним "Вільна Доля", звертаються до правоохоронних органів Дніпра з відповідним, відкритим зверненням, та просять вважати дану публікацію, як офіційну заяву про зникнення особи.
Прикмети особи: молода, вродлива, інколи вдягає мантію судді і чинить правосуддя, без будь-яких повноважень.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -