- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

вівторок, 11 грудня 2018 р.

Хроніки введення воєнного стану в документах на сайті «Багнет Нації»

В даній публікації ми не будемо надавати наш аматорський правовий аналіз опублікованим нижче документам. Кожен зробить свої висновки, відповідно до рівня суто індивідуальних інтелектуальних здібностей.

Зазначимо лише (швидше – зафіксуємо злочин), що під час свого позачергового засідання 26 листопада 2018 року депутати Верховної Ради України підтримали указ президента про введення воєнного стану в Україні. За відповідний законопроект (публікується нижче) проголосували 276 «народних обранців».
В уже опублікований Адміністрацією Президента указ було внесено правки під час виступу Петра Порошенка з трибуни парламенту. Зокрема, суттєво змінилися 2 пункти:
1.          Дію воєнного стану скорочено до 30 днів. Воно починає діяти з 9:00 28 листопада 2018 роки;
2.          Дію воєнного стану поширюється тільки на ті області, які межують з Російською Федерацією. Це Вінницька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також внутрішні води Керченської акваторії.Вибори відтерміновуються? Чому Парубій не підписав постанову ВРУ про вибори Президента?

На скільки «правовий» режим воєнного стану

В Дніпрі вимагають ввести воєнний стан для легітимації судів

Воєнний стан, як фактор збереження засад чинної Конституції

Указ про введення воєнного стану - документ


1 коментар:

  1. 100% Ху Ї Ло хоче ще 5 років поцарювати, зтирити транш МВФ і чкурнути до Їзраїлю чи Панами, саме там він тримає вкрадені у нас гроші.

    ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -