- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

вівторок, 22 січня 2019 р.

Угода про асоціацію між Україною та Європейським союзом – копія документу

   Публікуємо відповідь Верховної Ради України на наш запит на інформацію щодо надання копій титульної і підписних сторінок Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, яку, свого часу, проігнорував та не підписав тодішній президент янукович, перебуваючи у Вільнюсі, на саміті «Східного партнерства».


   Нагадаємо, що 21 листопада 2013 року уряд азарова, неочікувано вирішив призупинити підготовку до підписання Угоди про Асоціацію, що вже 22 листопада викликало стихійні протестні рухи громадян та, вподальшому, силових протистоянь, зі значними людськими жертвами.
   Згодом, 21 березня 2014 року у Брюсселі відбулося підписання політичної частини, а 27 червня – економічної частини Угоди про Асоціацію.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -