- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 29 серпня 2019 р.

В Дніпрі на недокомунальні підприємства відкривають реальні кримінальні провадження

   Навздогін до складених напередодні заяв про повалення конституційного ладу на осіб пов’язаних з утворенням, реєстрацією і діяльністю приватної юридичної особи з назвою КП «Жилсервіс – 5» ДМР (27.08.2019), сьогодні, 29.08.2019 року до слідчого органу Шевченківського ВП ДВП ГУНП України в Дніпропетровській області, було зареєстровано шість подібних заяв на ідентичну юр.особу з назвою КП «Жилсервіс – 2» ДМР.

Читайте також: КП «Жилсервіс – 2» ДМР: матеріали реєстраційної справи

КП «Жилсервіс – 5» ДМР: матеріали реєстраційної справи


   Детально про подію у відеоблозі.Фінансову підтримку діяльності ГО «Багнет Нації» можна здійснити на картку ПриватБанку 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо!


Наша концепція: Сьогодні кожен українець має стати адвокатом для себе, і слідчим, прокурором та суддею для системи! - ГО «Багнет Нації»

Наше гасло: «І один у полі воїн, якщо поле правове!»

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -