- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

неділя, 6 жовтня 2019 р.

Другий апеляційний адміністративний суд окуповано фізособямі-мігрантами в мантіях

   Відповідно до частини третьої статті 127. Конституції України на посаду судді може бути призначений громадянин України, не молодший тридцяти та не старший шістдесяти п’яти років, який має вищу юридичну освіту і стаж професійної діяльності у сфері права щонайменше п’ять років, є компетентним, доброчесним та володіє державною мовою. Законом можуть бути передбачені додаткові вимоги для призначення на посаду судді.

   Згідно з положеннями частини сьомої статті 126. Основного закону повноваження судді припиняються у разі припинення громадянства України або набуття суддею громадянства іншої держави.
   В результаті глибокого аналізу матеріалів міжнародної практики і національних законодавств більшості членів ООН, на 28 сесії Генеральної Асамблей ООН в 1977 році був зроблений висновок, що термін «особи, які не є громадянами» означає фізичні особи, які не мають громадянства країни, в якій вони знаходяться і є іноземцями (мігрантами) відповідно до внутрішнього законодавства цієї країни.
   Публікуємо відповідь наших колег з Полтавщини стосовно «правосуб’єктності» колегії Другого апеляційного адміністративного суду (місто Харків), яку складають фізичні особи (мігранти) в мантіях Катунов В. В., Бершов Г. Є. та Ральченко І. М.


Телеграм: https://t.me/bagnetnacii

Наша концепція: Сьогодні кожен українець має стати адвокатом для себе, і слідчим, прокурором та суддею для системи! - ГО «Багнет Нації»

Наше гасло: «І один у полі воїн, якщо поле правове!»

3 коментарі:

  1. Ви можете надати силки на документи чи зіслатися на юридичні норми, які мають юридичну силу, що фізична особа -це особа без громадянства!?
    28 сесії Генеральної Асамблей ООН в 1977 році де ці документи? Де посилання на статі або абзаци ? Чи посилання на Римське, Морске або Приватне право яке юридично правильно ухвалине і має юридичну силу?
    Слова, висновки потрібно підкріпляти юридично чиними документами!!!

    ВідповістиВидалити
  2. 28 ассамблеи ООН нету за 1977 год, есть 32-я, но ни в одной резолюции за тот год нет в названиях ничего что намекало бы на определения термина физ лиц...есть скриншот или ссылка на источник ООН что действительно было такое определение?

    ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -