- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 14 травня 2020 р.

Пара-трійка формальностей аби стати служителем Феміди

   Статтею 124. Конституції України встановлено, що правосуддя в Україні здійснюють виключно суди. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються.
   Згідно першого речення частини першої статті 127. Конституції правосуддя здійснюють судді.

   Відповідно до частини першої статті 128. Основного закону призначення на посаду судді здійснюється Президентом України за поданням Вищої ради правосуддя в порядку, встановленому законом.
   Увазі поціновувачів сайту «Багнет Нації» офіційна відповідь Апарату Верховної Ради України щодо надання документів про обрання на посаду судді Авдіївського міського суду Донецької області Мєлєшак Олени Вікторівни.
   Виявляється, все набагато простіше, ніж нам здавалось)))…Фінансову підтримку діяльності ГО «Багнет Нації» можна здійснити на картку ПриватБанку 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо за Ваш внесок у відновлення конституційного устрою України!

1 коментар:

  1. а як тоді виконується (чи наплювали) норма прямої дії статті 71 Конституції Вибори до органів державної влади ( поділ на законодавчу, виконавчу та судову) та органів місцевого самоврядування є вільними і відбуваються на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

    ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -