- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 27 листопада 2014 р.

НА ЗАХИСТІ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ та КОНСТИТУЦІЇ

Тільки згуртувавшись і активно діючи можна перемогти існуючу систему чиновницького свавілля.
Багато з тих, хто сів у крісла посадовців, відірвалися від реалій сьогодення увірував у свою виключну незамінність і «непотопляємість». Багато з цих людей відверто знаходяться не на своєму місці і замість того аби копати траншеї, відсиджують свої дупи в комфортних кріслах. Більше того, ми з вами утримуємо цей баласт трутнів, а вони, за наш же рахунок, нам шкодять.


Метою Громадського руху «Багнет Нації» є подолання існуючої системи корупції і чиновницького свавілля, задля відновлення верховенства права, Законів та Конституції України на її території. Саме тому ми готові стати на захист честі і гідності знедоленої людини, громадянина.

Також, одним з головних своїх завдань, бачимо прозору просвітницько-роз’яснювальну діяльність та широке суспільне інформування.

Отже, повертаючись до теми: отримавши відповідь на наше звернення в стилі «бла-бла-бла - всьозаконно», продовжуємо задавати незручні питання нелегітимному представницькому органу – Дніпропетровській міській раді.

Закликаємо всіх, хто бажає терміново сплатити адміністративний штраф, дочекатися відповідь на наш інформаційний запит.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -