- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 27 листопада 2014 р.

НЕВИПЛАТАМИ ЗАРПЛАТИ НА «ПІВДЕНМАШІ» ЗАЙМАТИМЕТЬСЯ ПРОКУРАТУРА

Працівники «Південного машино-будівного заводу ім.. Макарова А. М.» - флагмана космічної галузі, опинилися в ситуації, яка нагадує початок 90-х, коли завод нещадно розкрадала банда Кучми, а люди місяцями не отримували свою копійчану заробітну плату.


До Громадського руху «Багнет Нації» за допомогою і інформаційною підтримкою звернулися працівники вищезазначеного підприємства. Колективне звернення підписали 114-ть працівників.

26 листопада було подано і зареєстровано звернення до Дніпропетровської обласної прокуратури відповідно до Закону «Про прокуратуру», в якому зазначено, що діяльність органів прокуратури спрямована на всемірне утвердження верховенства закону, зміцнення правопорядку і має своїм завданням захист від неправомірних посягань.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко


P. S. А, може і теперішнє керівництво заводу також агенти Кремля???

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -