- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 6 грудня 2014 р.

ВИ МЕНІ ПАЛЬЦЕМ ПОКАЖІТЬ, ДЕ БОМБОСХОВИЩЕ…

Чергова недолуга відписка з боку представників нелегітимної Дніпропетровської міської ради на наш інформаційний запит щодо конкретики з приводу адрес наявних у Дніпропетровську об’єктів Фонду захисних споруд цивільного захисту (бомбосховищ) для проведення громадського аудиту підсумовується черговою порцією «заспокійливого».


В останній контрольний день відповіді на наш запит міська влада навіть виштовхала на прес-конференцію представників, штучно створеної при міськраді «громадської ради», які, в свою чергу, також не відрізнялися конкретикою.
Що ж, скористаємось порадою і звернемось до районної у місті ради, на той випадок, якщо бомбардування застигнуть мене вдома, а на вході до бомбосховища перевірятимуть штамп відповідної прописки.

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

P.S. Для позначення захисних споруд цивільного захисту пропоную елементарні вказівники (знайшов в Інтернеті) або просто написати фарбою на стіні:


     БОМБОСХОВИЩЕ --->
Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -