- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 7 грудня 2014 р.

НА «ПІВДЕНМАШІ» РОЗПОЧАЛИСЯ ЧАСТКОВІ ВИПЛАТИ ЗАРПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ


Раніше ми інформували читачів з приводу призупинення виплат заробітної плати працівникам підприємства «Південний машино-будівний завод ім.. О. М. Макарова», що в Дніпропетровську. Затримка в розрахунках підприємства зі своїми працівниками склала майже п’ять місяців.


Після колективного звернення, яке підписали 114-ть працівників і передання його до Дніпропетровської обласної прокуратури на підприємстві розпочалися часткові виплати заробітної плати, а головне – підприємство остаточно розраховується з тими, хто звільнився вже понад два місяці, іще у вересні.

Ми і надалі інформуватимемо про перебіг подій з виплатами заборгованості із заробітної плати на вищезазначеному підприємстві.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -