- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 15 лютого 2015 р.

СЛУГИ ДИЯВОЛА ЧИ ЙОЛОПИ НЕДОУЧКИ?29 жовтня на 56 черговій сесії Дніпропетровська міська рада ухвалила рішення, яке передбачає ліквідацію районних у місті Дніпропетровську рад.


Своїм рішенням під назвою «Про питання організації управління районами в місті Дніпропетровську» депутати нелегітимного представницького органу «Дніпропетровська міська рада» вирішили не створювати районні в місті Дніпропетровську ради після закінчення терміну повноважень районних у місті Дніпропетровську рад 6-го скликання, а також ліквідувати районні в місті Дніпропетровську ради згідно з відповідним переліком районних у місті рад.

 «У зв'язку з тим, що витрати на утримання адміністративного персоналу перевищують розрахунки Мінфіном на 20-30% (у містах України), а в Дніпропетровську - на 37%, обговорено пропозицію, що райони в містах повинні бути з населенням не менше 250 тисяч людей. Міська рада щорічно перераховує додатково 35 - 45 млн грн. на утримання адміністрації районів понад розрахунків, які проводить Мінфін», - прокоментував таке рішення Іван Куліченко – екс-голова міста Дніпропетровська.

Відповідно до  статті 10., Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», місцеві Ради – це представницькі органи місцевого самоврядування, що представляють відповідні територіальні громади.

Відповідно до  статті 16., цього закону, всі органи місцевого самоврядування, і ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ також, Є ЮРИДИЧНИМИ ОСОБАМИ і наділяються цим та іншими законами власними повноваженнями, в межах яких діють самостійно і несуть відповідальність за свою діяльність відповідно до закону.

Більше того, рішення про НАДІЛЕННЯ МІСЬКИХ РАД ПРАВАМИ щодо управління майном і фінансовими ресурсами, які є у власності територіальних громад районів у містах, ПРИЙМАЄТЬСЯ НА МІСЦЕВИХ РЕФЕРЕДНУМАХ відповідних районних у містах громад.

???
                                      Дніпропетровська міська рада
                                 Пр. К. Маркса, 75, м. Дніпропетровськ,
                                  Дніпропетровська  область,  49000

                                            Запит 
   про надання публічної інформації за Законом України
                 "Про доступ до публічної інформації".

   Я, Філіпенко Сергій Веніамінович, як громадянин України, мешканець і представник Територіальної громади міста  Дніпропетровська, незалежний блогер та координатор Громадського руху  «Багнет Нації», керуючись  ст.140-143 Конституції України, ст.2 та ст.316-318  Цивільного кодексу України та ст. 3, 4, 5, 19, 20 Закону України  "Про доступ до публічної інформації",  ст. 5, 9, 28, 29, 32, 33 Закону України  “Про інформацію”,

Прошу:

1.    Впродовж п'ятиденного терміну надати публічну інформацію – поіменний список депутатів Дніпропетровської міської ради, які 29 жовтня 2014 року під час проведення  56 чергової сесії проголосували за ухвалу рішення щодо ліквідації райвиконкомів та районних у місті Дніпропетровську рад.

2.    Відповідь надіслати у письмовому і електронному вигляді на мої вищезазначені домашню та електронну адреси.

        Відповідь на запит, як і зміст інформаційного запиту, будуть опубліковані на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com

16.02.2015                                                       Філіпенко С. В.

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -