- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 16 травня 2015 р.

НЕЗАКОННЕ РІШЕННЯ НЕЛЕГІТИМНОГО ОРГАНУ ПРИ НЕЛЕГІТИМНІЙ РАДІ

Відповідно до Конституції України і Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», представницький орган Дніпропетровська міська рада мала б представляти інтереси територіальної громади міста, яка в свою чергу, мала б утворитись внаслідок добровільного об’єднання всіх територіальних громад (юридичних осіб) районів у місті Дніпропетровську.

Після створення і отримання відповідних повноважень, представницький орган Дніпропетровська міська рада, мала б утворити свої підзвітні і підконтрольні виконавчі органи: комітети, відділи, управління тощо.

В природі не існує юридичної особи «Територіальна громада міста Дніпропетровська». В природі не існує юридичних осіб -  територіальних громад районів міста Дніпропетровська, які мали б утворити юридичну особу – «Територіальну громаду міста Дніпропетровська». Питання: кого представляє орган з назвою «Дніпропетровська міська рада»? Орган, який в свою чергу, створив департамент транспорту та зв’язку, який вирішив, що може використовувати мешканців міста Дніпропетровська, як дійну корову, підвищуючи вартість проїзду в маршрутних таксі міста.

На запит отримали відповідь (фото).


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Тематична сторінка: "ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА"

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -