- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 25 вересня 2016 р.

У Дніпрі забули утворити конституційний виконком міськради (відповідь на запит – екскурс в історію)

Нарешті, нам вдалося зібрати всі пазли головоломки щодо бажання з’ясувати обставини створення виконавчого органу місцевого самоврядування, Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради.

   На наш інформаційний запит отримали офіційну відповідь надану Державним архівом Дніпропетровської області при Дніпропетровській обласній державній адміністрації в якій зазначено, що серед документів, які знаходяться на зберіганні в держархіві області запитуваних рішень, актів або розпоряджень про створення юридичної особи «Виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради» не виявлено.
   Бажання звернутись до них повторно з уточненим запитом щодо конкретики статусу юридичної особи (виконкому), яка у відповідності до чинного законодавства має бути юридичною особою публічного права, паралізує страх. А може, вони почнуть розривати сарматські могили, в пошуках відповіді на черговий, уточнений інфозапит?

   Публікуємо фотокопії даного листування (на фото):


Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -