- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

пʼятниця, 7 жовтня 2016 р.

Похоронний хор «правосуддя» (ухвала апеляційного суду)

   Кожен дворовий собака в Україні знає, який насправді низький відсоток довіри до тутешніх судів та суддів.
   Світлим ім’ям багатостраждальної України, користуючись своїми посадовими повноваженнями, недоторканістю та безкарністю, ці проходимці, шахраї і хабарники в мантіях виносять протизаконні вердикти, вершачи долі людей та спотворюючи хід історії.
   Це вони перетворили правосуддя в призирливий фарс. Це для них Конституція і Закони України, пустопорожнє явище, яким можна крутити, як дишлом. Це вони вдягнувши мантію, забувають про присягу, суддівську етику, гідність і честь. І саме тому мені, як громадянину України, плювати на їхні рішення і ухвали. Для мене, як для законослухняного громадянина, юридичну силу мають не сумнівні рішення суддів, а Конституція і Закони України.
   Отже, проаналізую, що ж відбулося:
   На підставі звернення неіснуючого комунального підприємства «Дніпроводоканал» суддя нелегітимного Красногвардійського районного суду міста Дніпра Тітова І. В., ухвалює рішення про стягнення боргу, не дослідивши і не з’ясувавши ані наявності договорних відносин, ані математичну природу зазначеної суми «боргу», ані всіх осіб на яких відбувається нарахування (для солідарного стягнення), ані, взагалі, правосуб’єктність позивача, чим порушила суддівську присягу. Далі, її колега Черкез Д. Л. відхиляє заяву про скасування рішення суду, спираючись на попереднє рішення своєї колеги. А потім тріо нелегітимного Апеляційного суду Дніпропетровської області, у складі суддів Макарова М. О., Максюти Ж. І. та Прозорової М. Л., не з’ясувавши, не дослідивши і не вивчивши матеріалів справи по-суті, своєю ухвалою закріплюють беззаконня. Браво!!!
   Для повноти гострих відчуттів тепер поспостерігаємо за роботою виконавчої служби, яка у своїй діяльності має керуватись виключно Конституцією України, а потім складемо остаточний склад похоронного хору «правосуддя».
   Кожен покидьок, для якого Конституція порожній звук, має знати, що не всі встигнуть добігти до літаків, - декого ми посадимо на диряві баржі…
   Подібні «поразки» додають нам сил і надихають на більш активний спротив геноциду сьогодення. Далі буде…


Сергій Філіпенко


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -