- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 15 березня 2017 р.

Законних судів не існує? (відповідь ЦДАВО)

Розвіюючи інтригу, анонсовану раніше в матеріалі «Інформація щодо створення судів – державна таємниця? (відповідь на запит від ВРУ і ЦДАВО)», публікуємо абсолютно секретну інформацію стосовно створення районних судів міста Дніпропетровська (і не тільки), надану на наш інформаційний запит юридичною особою приватного права, яка називає себе «Центральний державний архів вищих органів влади та управління України».

«…у ЦДАВО України зберігаються документи Міністерства юстиції України з 1919 року по 1999 рік включно. Тому архів не має можливостей надати інформацію відколи наказ Міністерства юстиції України від 02.03.2015 № 295/5 відмінив норму прямої дії положення статті 34. Конституції України» - йдеться в офіційній відповіді «самозванця» № 201 від 07.03.2017 за підписом заступника директора архіву Берковської О. Б.
«На нєт і суда нєт!». Отже, не зважаючи на повторну заборону, згідно з пунктом 4. Порядку виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб, у відповідності до якого надані документи не можуть бути розмножені (повністю чи у витягах), в інший спосіб тиражовані або включені до інформаційних мереж, керуючись прямою нормою статті 34. Конституції України (про збір і поширення інформації), публікуємо «секретну» інформацію відносно створення районних судів міста Дніпропетровська.
Зауважимо, що з контексту отриманих документів що публікуються (нижче на фото), стає зрозуміло, що діяльність сьогоднішніх «судів» міста Дніпропетровська, як і всіх інших, в незалежній Україні, «легітимізована» Постановою № 2799-ХІІ від 19 листопада 1992 року  (вслухайтесь!!!) «Президії Верховної Ради України» (органом, який ніколи не мав будь-якого легітимного статусу), у відповідності до Закону Української РСР «Про судоустрій Української РСР» за підписом Івана Плюща, що не відповідає положенням Основного закону сьогодення – Конституції України. А все, що не відповідає Конституції, є неконституційним (незаконним). І саме на цих нелегітимних судах «тримається» теперішня неконституційна система влади і місцевого самоврядування в Україні.
Виконаємо Конституцію України!!!
Створимо ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ!!!
Матеріал підготував: Сергій Філіпенко
Матеріал по темі:

ПРИВАТНІ СУДИ ДНІПРА (скріншоти)
Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -