- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 19 липня 2017 р.

Апофеоз беззаконня в Красногвардійському суді Дніпра (відео та фото)

   Спочатку, був судовий наказ про стягнення заборгованості, ухвалений і виданий створеним без дотримання норм Конституції України Красногвардійським районним судом міста Дніпропетровська, на користь ПРИВАТНОГО комунального підприємства «Транспортування покупної теплової енергії «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради».

   Потім, був судовий позов (випадково знайдений у відділенні Укрпошти) про стягнення заборгованості, поданий, створеним в неконституційний спосіб, комунальним підприємством «Транспортування покупної теплової енергії «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради», до ПРИВАТНОГО Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська.
   Відчуваєте сморід змови недержавних, неконституційних установ проти «єдиного джерела влади»? Отож бо й воно!
   Далі, була повторна неявка, в судове засідання, попередженого належним чином «позивача», «судове засідання», в службовому кабінеті (який, одночасно є і нарадою кімнатою) судді недержавного Красногвардійського суду Дубіжанської Т. О., залишення без розгляду позову про заборгованість, приїзд поліції та намагання перекваліфікації попередніх подій в кабінеті судді (начальником слідчого відділу, без службового посвідчення), проти представників «єдиного джерела влади», як напад на суддю із нанесенням їй тілесних ушкоджень.

   Більше деталей у відеозвіті та фоторепортажі:
Читайте також:

Як Вища рада правосуддя рефлексує на зафіксоване нами порушення закону суддею Дубіжанською (відповідь на електронне звернення)

Суддя Дубіжанська порушує закон (відео)

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -