- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

неділя, 30 липня 2017 р.

Конституційний антагонізм – невиліковна пошесть сьогодення (відповідь – Присяга Резніченка)

   Пропонуємо ознайомитись із додатком до публікації «Приватна ДніпроОДА – складова нестабільності, дестабілізації та фейкової децентралізації?», у вигляді наданої нам копії складеної Присяги (на фото) державного службовця Резніченка В. М., яку ми доотримали від апарату Запорізької ОДА.


   В зазначеному документі (від 21.02.2015), державний службовець Резніченко Валентин Михайлович присягає служити народові України, суворо дотримуватись Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, ну і так далі.

   А що ж можна констатувати з огляду на реалії сьогодення? І чи відповідатиме «губернатор» резніченко за недотримання складеної Присяги та грубе порушення Конституції та законів України? Адже сьогодні, саме під його патронатом та прикриттям закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  у Дніпропетровській області відбувається впровадження реформи децентралізації-феодалізації гройсмана-порошенка, а насправді - повалення конституційного ладу, через утворення гібридно-деформованих, неконституційних об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які спотворюють конституційний адміністративно-територіальний устрій країни, «добровільно» об’єднуючи те чого не існує де-юре.Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -