- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 22 серпня 2019 р.

22.08.2019 Багнет Нації завітав до слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області

   Кримінальне провадження, яке відкрили за повідомленням судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Сліпець Н. Є. до Голови Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора України, про втручання з боку представників позивача за довіреністю, в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, наразі передано до слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області.

Читайте також: Дніпро: після запиту на інформацію суддя Сліпець Н. Є.- самовідвелася


   Сьогодні, 22 серпня 2019 року представники правозахисних організацій «Луганська Правозахисна Група» і «Багнет Нації», відвідали слідче управління, з бажанням ознайомитись з матеріалами справи, та надати відповідні пояснення. Що з того вийшло дивіться у відеоблозі.

Читайте також: Навіщо суддя Сліпець бреше, або про нас знову пишуть…Фінансову підтримку діяльності ГО «Багнет Нації» можна здійснити на картку ПриватБанку 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо!


1 коментар:

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -