- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

неділя, 5 січня 2020 р.

Офіс Президента підтвердив статус Жовтневого суду Дніпра

   Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська з моменту прийняття чинної Конституції України (від 28 червня 1996 року) жодного дня не складав частину системи судоустрою держави, з географічною локалізацією в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

   Замість нього (суду), до 29 грудня 2017 року, судочинство здійснював одночасно утворений разом з відповідним районом міста Дніпропетровська (у 1960 році) Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська, юрисдикції Української РСР, «акредитований» указом кучми-табачника від 22 січня 1996 року № 76/97 «Про затвердження мережі та кількісного складу суддів районних (міських) судів України (втратив чинність).
   Наразі, виходячи з контексту офіційної відповіді Офісу Гаранта Конституції, слід констатувати, що відповідно до указу порошенка від 29 грудня 2017 року № 449 «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» на заміну ліквідованому Жовтневому районному суду міста Дніпропетровська утворено Третій окружний суд Дніпра – у Соборному районі міста Дніпра та Солонянському районі Дніпропетровської області (відстань - 40 км.) із місцезнаходженням у місті Дніпрі та селищі міського типу Солоному Дніпропетровської області.
   Крім офіційної відповіді, публікуємо незавірені належним чином (Великою Державною Печаткою України) фотокопії указів про призначення і переведення судді-ВПО (внутрішньо переміщеної особи) Вікторії Батманової з Донецька, яка визнає конституцію і законодавство ЛДНР (?!!).

Наша концепція: Сьогодні кожен українець має стати адвокатом для себе, і слідчим, прокурором та суддею для системи! - ГО «Багнет Нації»

Наше гасло: «І один у полі воїн, коли поле правове!»

Фінансову підтримку діяльності ГО «Багнет Нації» можна здійснити на картку ПриватБанку 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо!

Читайте також: В Дніпрі працює суд Української РСР (документ)

В Дніпрі «Іменем України» судить приватний Жовтневий суд – відповідь на запит

Жовтневий суд Дніпра відповів на запит

Як територіальну громаду Дніпра грабує приватна Дніпроміськрада

АПУ підтвердила незаконність Жовтневого суду Дніпра

Деякі укази про призначення суддів Дніпра – Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська

Жовтневий райсуд Дніпра – приватне підприємство часів фашистської окупації (документи)


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -