- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 13 лютого 2020 р.

Інформація в «Голос України» не є публічною???)))

   Положеннями ст.94 Конституції України (254к/96-ВР) закріплено, що закон набирає чинності через десять днів з дня його офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня його опублікування.
   Положеннями ст.57 Конституції України (254к/96-ВР) закріплено, що кожному гарантується право знати свої права і обов'язки.
   Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом.

   Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є нечинними.
   Офіційні видання Верховної Ради України:
- Голос України;
- Офіційний Вісник;
-Урядовий Кур’єр;

   Вперше публікація Закону України “Про відновлення дії окремих положень Конституції України “від 21 лютого 2014 року та Закону України “Про Кабінет Міністрів України” від 27 лютого 2014 року, була здійснена в спецвипуску № 39 газети Голос України 01 березня 2014 року.
   В інтернеті цю публікацію ніде не знайшов. Було подано запит з вимогою надати архівну копію спецвипуску № 39.
   Відповідь головного редактора Голос України — це не публічна інформація!!!
   То шо Петя і Ко, закони не доведені належним чином до населення є нечинними і не повинні виконуватись і відповідно все шо ви наліпили, включно з новими органами це липа!!!!!???
Цікавий процес буде.

Фейсбук, Андрій КарповичНемає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -