- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

понеділок, 1 лютого 2021 р.

01 02 2021: Влад Акулов відвід прокурора

Телеграм: https://t.me/bagnetnacii
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/bagnetnacii
Сайт: http://bagnetnacii.blogspot.com

Фінансову підтримку діяльності громадського об’єднання ГО «Багнет Нації» можна здійснити переказом на картку ПриватБанку  5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо за Ваш вагомий внесок у відновлення конституційного устрою України!


2 коментарі:

 1. Наразі в Україні, зокрема і в м. Дніпро активізувалися окремі громадяни та рухи, які вимагають зміни місцевих та державних органів влади.
  На тлі політичних процесів у державі, в м. Дніпро піднялися ті , що підтримують країну агресора такі як Шилова, Балахнін.
  Вікторія Шилова-розпалює національну ворожнечу (її ролики в Ютюбі з її коментами), постійна співпраця з лідерами ДНР та ЛНР яку вона навіть не приховує і за це її публічно підтримують сепаратисти.
  Анатолій Балахнін- член руху за невизнання України як держави взагалі. Прикриваючись «боротьбою з радянцями» в своїх роликах, сам постійно твердить, що він зі своїми послідовниками живуть в УРСР, тобто в радянській Україні.
  Балахнін та Шилова кожен розрахований на свій електорат і по суті розколють українське суспільство. Балахнін задурює мізки українським патріотам і веде сайт «Багнет нації» в якому призиває не визнавати державні органи і до силового повалення влади. Шилова відкрито виступає на боці держави агресора, підтримує сепаратистів та створює сепаратистські настрої. За що ці персонажі як провокатори розміщені на сайті «Миротворець» у розділі Провокатори.
  Зараз вони включилися в організації мітінгів і створення протестних рухів проти тарифів. На цих мітінгах вони підбурють громадян до радикалізму.
  Поки такі як Шилова проводять тарифні майдани, де закликають не платити за комунальні послуги, не довіряти державній владі, знову підіймаючи на вила питання мови та і т.п. формують групи громадян та накаляють посчуття, такі як Балахнін фактично створюють видимість того, що народ , нібито, створив вже якусь альтернативну державу. Прицьому, він не визнає Україну, як державне утворення, однак, прикривається тим, що нібито все робить за Конституцією України. Він з послідовниками зібрав у Києві 120 осіб і сказав, що вони представляють всю Україну, нібито мають право вирішувати загальнонаціональні питання, назвав себе Президентом і ще кучу посад собі присвоїв, не цурається він і від заробляння грошей в своїй псевдодержаві і створив власні Комунальні служби з «справедливими» тарифами і активно зазиває ОСББ та ЖБК підписувати з ним Угоди на обслуговання будинків.
  Останнім часом почав говорити, про можливий силовий сценарій повалення Конституційного ладу України.
  Добре, що в нас розумний народ і люди бачать де дійсно є акції мирного протесту, а де посібники окупанта намагаються розхитувати народ, граючи на наших емоціях і добре, що правоохорона система діє, наявна своєчасна реакція на такі прояви.
  Ще раз прохання до громадян- будьте обачні і не давайте себе обдурити.

  ВідповістиВидалити
 2. Сколько платят за такие комментарии в пользу олигархии, долбанные боты

  ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -