- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 26 листопада 2014 р.

ЛІКВІДУВАТИ ОСТАННЮ МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКРОВНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ

Саме з такою метою 15 жовтня 2014 року в сесійній залі Дніпропетровської міської ради відбулася інформаційно-методична нарада купки недалекоглядних депутатів Дніпропетровської міської ради.
Під час "наради", мова йшла про ліквідацію (а відповідно – монополізацію та узурпацію) районних у місті Дніпропетровську рад з метою економії коштів міського бюджету, назвали навіть цифру – «в двічі». Натомість «реформатори» мають бажання створити районні Адміністрації.

Виникає питання: вони, що галюциногенної біліни об’їлися? Де, логіка? Де, економія? А, можливо, це чиєсь замовлення – того, хто прагне остаточно ПРИВАТИЗУВАТИ все місто і область? Пропонують ліквідацію безоплатних районних депутатів, а натомість вибудовують нову чиновницьку фортецю у вигляді Адміністрацій! (Рейхсканцелярія - звучить набагато краще).

У мене, компетенція багатьох недоумкуватих депутатів Дніпропетровської міської ради, викликає певне занепокоєння. Як можна позбавляти себе останньої надії «ілюструватися» в мирний спосіб? Навіть не знаю, кому адресувати це питання: чи до головного лікаря психіатричної лікарні, чи до прокурора області? (ВІДЕО)

Глас народу: ПОЧНІТЬ ЕКОНОМІЮ ТА СКОРОЧЕННЯ З СЕБЕ!!!


Українець, Сергій Філіпенко

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -