- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 14 січня 2015 р.

НЕ ТОМУ, ЩО «ЗАКОН», А ТОМУ, ЩО – НЕЛЕГІТИМНІ!Чергова шедевральна відповідь стосовно нашого інформаційного запиту до Дніпропетровської міської ради щодо форми власності сакральної, архітектурно-історичної будівлі (храму), який розташовано по вулиці Короленка 20А у Дніпропетровську.


Забігаючи наперед скажу, що ця історична пам’ятка - візитівка бездарного господарювання, чиновницької корупції та  економічного злочину (850 м. кв. продано за 130300 грн. у 2002 році) знаходиться в тридцяти метрах від добре відремонтованої та оздобленої будівлі Управління СБУ в Дніпропетровській області.

Пропоную для ознайомлення фотокопію «документу» (чергової відписки), яка підтверджує незаконний продаж даної споруди:
Для тих, хто шукає правди та справедливості, пропоную вивчити статтю 327. ЦИВІЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ:
1. У комунальній власності є майно, у тому числі грошові кошти, яке належить ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ (юридичній особі).
2. Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА (юридична особа) та УТВОРЕНІ НЕЮ ОРГАНИ місцевого самоврядування.

Сергій Філіпенко


Матеріал по темі: ПОВЕРНЕМО ДНІПРОПЕТРОВЦЯМ НЕЗАКОННО «ПРИХВАТИЗОВАНЕ»

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -