- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 16 червня 2015 р.

ОБЛРАДА, ЧИ БУДИНОК РОЗПУСТИ?

Питання риторичне! На нашу думку територіальна громада відповідного (Кіровського) району міста Дніпропетровська (якби вона існувала як юридична особа), як власник, підрахував всі «за» і всі «проти», зупинилася б на другому варіанті. Чому?


Представники руху «Багнет Нації» отримали чергову відповідь на свій інформаційний запит і радо діляться цією цікавою і корисною інформацією з читачами.

Як ви думаєте, скільки коштує облраді оренда займаного нею приміщення? - Відповідно до договору оренди №66, розмір річної орендної плати становить 1 (одну) гривню 00 коп. без урахування ПДВ та індексу інфляції (?).

Більше того, Дніпропетровська обласна рада, як орендатор, орендує дане приміщення у собою ж створеної комунальної установи «Адміністративне управління Дніпропетровської обласної ради».

6403, 8 м. кв., в самісінькому центрі Дніпропетровська за 1 (одну) гривню на рік…, в той час, коли на утримання і підтримку функціонування при Дніпропетровській обласній раді музею історії місцевого самоврядування в Дніпропетровській області (кімнатка в будівлі «облради», приблизно 40 м. кв.), відповідно до переліку завдань і заходів «Програми розвитку місцевого самоврядування в Дніпропетровській області на 2012-2017 роки», закладено 430 тис. народних гривень (2012 рік – 250,0, 2013 рік – 45,0, 2014 рік – 45,0, 2015 рік – 45,0, 2016 рік – 45,0 тис. грн..).

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко
Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -