- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 18 липня 2015 р.

АНЕКСОВАНА КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Є така українська приказка: «Чому ми бідні? – Бо дурні! Чому дурні? – Бо бідні!». Саме такого алгоритму чітко дотримується українське суспільство в питаннях місцевого самоврядування, дозволяючи нелегітимним органам «місцевої влади» розпоряджатись своєю власністю, собі ж на шкоду.

Раніше ми повідомляли подробиці умов оренди приміщення, загальною площею 6403, 8 м. вк. за 1 (одну) гривню на рік, нелегітимним органом з назвою «Дніпропетровська обласна рада».
В цьому матеріалі (відповідь на запит) пропонуємо ознайомитись з подібними умовами оренди (на фото) приміщення загальною площею 8833, 75 м. кв. (пр.-т К. Маркса, 75), окупованого нелегітимним органом з назвою «Дніпропетровська міська рада», орендованого у собою ж створеного комунального підприємства «Міське управління справами», також за 1 (одну) гривню на рік.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко
Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -