- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

середа, 22 лютого 2017 р.

Облпрокуратура підтвердила свою корпоративність та неіснування місцевих прокуратур (відповідь на інфозапит)

Ціна питання – бюджетні кошти, які ми витрачаємо на утримання неіснуючих, фейкових органів і установ. Та головне – узурповані ними повноваження, які використовуються задля будь-чого, але тільки не для верховенства права і торжества законності.
В попередньому матеріалі ми висвітлювали проблематику щодо правосуб’єктності (законності існування) реформованої системи прокуратури в Україні і конкретно у Дніпрі.
Отримана сьогодні відповідь від органу з назвою «Прокуратура Дніпропетровської області», через реєстраційні відомості в Єдиному державному реєстрі підприємств та підприємців, підтвердила приватну корпоративність даної установи, а також наголосила на відсутності, неіснуванні реформованих місцевих (районних) прокуратур.
«Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи з назвою «Дніпропетровська місцева прокуратура № 4» не існує…» - зазначено в офіційній відповіді, на наш інформаційний запит.
Отже, йдемо ще вище. Звертаємось до вищого органу – Генеральної прокуратури України. Далі буде…

Публікуємо отриману відповідь (на фото):
Детальна інформація про юридичну особу з держреєстра Мін’юсту:


Повне найменування юридичної особи та скорочене у разі його наявності
ПРОКУРАТУРА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Організаційно-правова форма
ОРГАН ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ
Назва юридичної особи
ПРОКУРАТУРА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ідентифікаційний код юридичної особи
02909938
Місцезнаходження юридичної особи
49044, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 38
Дані про розпорядчий акт, на підставі якого створено юридичну особу
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА №1789 від 05.11.1991
Дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена після набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу – у разі, коли державна реєстрація юридичної особи була проведена до набрання чинності Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців"
Дата державної реєстрації: 05.11.1991
Дата запису: 24.10.2007
Номер запису: 1 224 120 0000 039685
Дата державної реєстрації, дата та номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи, яка утворена в результаті перетворення
Дані про відокремлені підрозділи юридичної особи
Дані про перебування юридичної особи в процесі припинення
Дата та номер запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, підстава для його внесення
Дата та номер запису про взяття та зняття з обліку, назва та ідентифікаційні коди органів статистики, Міндоходів, Пенсійного фонду України, в яких юридична особа перебуває на обліку:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ СТАТИСТИКИ:
Ідентифікаційний код органу: 21680000;
Дата взяття на облік: 01.01.1991

ДПI У ЖОВТНЕВОМУ РАЙОНI М.ДНIПРОПЕТРОВСЬКА ГУ ДФС У ДНIПРОПЕТРОВСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39545734;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника податків);
Дата взяття на облік: 30.12.1993;
Номер взяття на облік: 3639

ДПI У ЖОВТНЕВОМУ РАЙОНI М.ДНIПРОПЕТРОВСЬКА ГУ ДФС У ДНIПРОПЕТРОВСЬКIЙ ОБЛАСТI:
Ідентифікаційний код органу: 39545734;
Відомості про відомчий реєстр: (дані про взяття на облік як платника єдиного внеску);
Дата взяття на облік: 13.03.1991;
Номер взяття на облік: 04030100349
Дані органів статистики про основний вид економічної діяльності юридичної особи, визначений на підставі даних державних статистичних спостережень відповідно до статистичної методології за підсумками діяльності за рік
Код КВЕД 84.23 Діяльність у сфері юстиції та правосуддя
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску, клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 04030100349;
Дані про клас професійного ризику виробництва платника єдиного внеску за основним видом його економічної діяльності: 1
Термін, до якого юридична особа перебуває на обліку в органі Міндоходів за місцем попередньої реєстрації, у разі зміни місцезнаходження юридичної особи
Дата відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи (для незавершених виконавчих проваджень)1 коментар:


 1. м. Миколаїв Миколаївська область.
  Про існування поза Законом України «юридичних осіб» з назвою:

  Миколаївська місцева прокуратура №1, № 2.

  Частиною четвертою статті 25 Закону про реєстрацію (755-15) визначено, що дата внесення до ЄДР запису про проведення держаної реєстрації юридичної особи є дата реєстрації юридичної особи.
  Миколаївська місцева прокуратура №1, Миколаївська місцева прокуратура №2 не включено до ЄДРПОУ в базі ЄДР відсутні тому Миколаївська місцева прокуратура №1, Миколаївська місцева прокуратура №2 по за правовим полем України.
  Також потрібно рахувати, що інформація про Миколаївську місцеву прокуратуру №1, Миколаївську місцеву прокуратуру №2 (індетифікаційні коди невідомі) до частини реєстру головного управління статистики в Миколаївській області не включено.

  ВідповістиВидалити

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -