- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

понеділок, 10 квітня 2017 р.

Цивільний арешт «голови» Бабушкінського суду у Дніпрі – відео

Після гучного арешту і написаної заяви про злочин (04.04.2017),  стосовно колегії псевдосуддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду, які під час судового засідання відмовились підтвердити свої повноваження пред’явивши службові суддівські посвідчення присутнім в залі, 10 березня  небайдужі представники громади Дніпра здійснили цивільний арешт керівника приватного підприємства з назвою «Бабушкінський районний суд міста Дніпропетровська» Литвиненка І. Ю., який також відмовився підтвердити свою легітимність.

  


Вчергове, розпочавши відкрите судове засідання у справі щодо бездіяльності слідчого СБУ у Дніпропетровській області, він (керівник юрособи приватного права), почав вдавати з себе суддю, який вершить правосуддя Іменем України, при цьому, вкотре, незабувши наполягти на припиненні відеозйомки.
   Мабуть недосуддя, - керівник приватного Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Литвиненко І. Ю., вирішив, що його прізвище Конституція і він вправі забороняти громаді її конституційні права.
Сидітимуть, всі! Все буде - Конституція!!!

Більше деталей в відеозвіті Влада Акулова:

З іншого ракурсу: камера Вадима Жукова

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -