- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

субота, 29 серпня 2020 р.

Отримали від ЦДАВО архівні копії кодексів – документи

 

   ГО ОПГ «Багнет Нації» дякує всім за моральну і матеріальну підтримку нашої діяльності. Завдяки нашим спільним зусиллям, стає можливим проявлення відсутності правосуб’єктності у різних недоорганів виконавчої, судової, і навіть законодавчої влади в Україні, відсутність повноважень їх «службових» і «посадових» фізосіб, нікчемність і відсутність юридичної сили у затвердженої в неконституційний спосіб, і не завіреної належним чином, нормативно-правової макулатури.

   Сьогодні, повертаючись до теми незаконно затверджених кодексів, через перевищення повноважень установою з назвою «Верховна Рада України», пропонуємо для ознайомлення низку архівних копій зазначених «документів», переданих зазначеною установою на зберігання, до Центрального державного архіву вищих органів влади.   

Читайте також: Кодекси: дещо з нормативної макулатури – архівні сканкопії

Бюджетний і Податковий кодекси: мені не все рівно кому, за що і скільки платити

Як введенні в дію кодекси України – відповідь ВРУЧитайте також: Інформаційна бомба або початок кінця: Увага!!! Всі міські, сільські, районні і обласні ради зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності – унікальні документи на сайті "Багнет Нації"

Інформаційна бомба або початок кінця: законодавства, яке регулює утворення органів влади і місцевого самоврядування, не існує – відповідь ВРУ

Читайте також: Як сприймати відсутність Великої Державної Печатки України на документах особливої державної ваги? - (оновлюється)

Телеграм: https://t.me/bagnetnacii
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/bagnetnacii
Сайт: http://bagnetnacii.blogspot.com

Фінансову підтримку діяльності громадського об’єднання ГО «Багнет Нації» можна здійснити переказом на картку ПриватБанку № 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо кожному, за Ваш вагомий внесок у відновлення конституційного устрою України!

1 коментар:

  1. Здравствуйте. А какие именно шаги-действия вы проводите для улучшения дел,как с вами связаться и как помочь не только финансово?

    ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -