- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

Суддя Кудрявцева скасувала незаконне рішення нелегітимної Дніпроміськради

11 вересня 2015 року суддя Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Кудрявцева Тетяна Олександрівна, своїм рішенням, нарешті, поставила крапку в довготривалому (з 14 квітня) провадженні по справі про скасування рішення органу з назвою «Дніпропетровська міська рада» щодо рішення про ліквідації районних у місті рад, а також однойменних районів міста Дніпропетровська.

     Нагадаємо, що у відповідності до закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», райони міста з районним поділом, яким є Дніпропетровськ, визначені самостійними адміністративно-територіальними одиницями – юридичними особами публічного права власності – територіальними громадами.
Відповідно до статті 60. територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження.
Право комунальної власності територіальної громади захищається законом на рівних умовах з правами власності інших суб'єктів. Об'єкти права комунальної власності не можуть бути вилучені у територіальних громад і передані іншим суб'єктам права власності без згоди безпосередньо територіальної громади.
Отже, підсумовуючи: Децентралізація, яку сьогодні нав’язують українцям через зміну чинної Конституції, укрупнення та “добровільні об’єднання” – черговий етап тотального грабунку і перерозподілу державної та комунальної власності в Україні!
Децентралізація, як грандіозний соціальний проект європейського і світового рівня, вже закладена до норм чинного українського законодавства. Треба добиватись їх негайного впровадження в життя.
Далі буде…

Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

Матеріали по темі:

                  СУДДЯ КУДРЯВЦЕВА ІГНОРУЄ ЗАКОН?!!! 

Суддю – на мило! (Скарга на поведінку судді Кудрявцевої Т. О.) 

А ДЕ ТАМ СУДДЯ КУДРЯВЦЕВА? (заява про збільшення позовних вимог)


СКАСУВАТИ СТАТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА (заява про збільшення позовних вимог) 


Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -