- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

пʼятниця, 10 червня 2016 р.

Суддя Самсонова підтвердила нелегітимність КП «Теплотранс» скасувавши наказ колеги

Сьогодні, 10 червня 2016 року, навіть не долучивши до матеріалів справи моє клопотання про витребування, як на мій погляд, ключових доказів у представницького (утворюючого) органу, яким є Дніпропетровська міська рада, суддя Красногвардійського (Чечелівського) районного суду міста Дніпропетровська Самсонова В. В. своєю вступною та резолютивною частиною ухвали постановила задовольнити мою заяву про скасування наказу Красногвардійського суду про стягнення з мене на користь «Комунального підприємства «Транспортування покупної теплової енергії «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради», суми «заборгованості» у розмірі майже п’ятнадцяти з половиною тисяч гривень.

Надана мною доказова база, ґрунтувалася на положеннях чинного законодавства та вибудовувала логічний, послідовний ланцюжок підтвердження факту створення данного коммунального підприємства з порушенням чинного законодавства. Адже й наявність свідоцтва про державну реєстрацію данного коммунального підприємства свідчить про порушення чинного законодавства і приватний (а не публічний) статус зазначеної юридичної особи.
Отже, чекаємо на Постанову суду, яка буде опублікована за наявності, а також на подальші «конвульсії» незаконного монополіста, яким є КП «Теплотранс». Слава Україні!
Більше деталей про доказову частину і хід справи, за виділеними посиланнями по тексту та на фото.


Матеріал підготував: Сергій Філіпенко

   

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -