- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

четвер, 7 липня 2016 р.

Почталіон свідчить: Дніпроміськрада – юридична особа приватного права

Продовжуємо знайомити читачів з офіційними відповідями (свідченнями) на наші багаточисельні інформаційні запити щодо легітимності (законності) держустанов, органів місцевого самоврядування, а також комунальних підприємств та установ.

Сьогодні, до уваги читачів, публікуємо копію Свідоцтва (на фото) про державну реєстрацію Дніпропетровської міської ради.
Зауважимо, що Дніпроміськрада зареєстрована як юридична особа приватного права та внесена до відповідного реєстру. А головне – зареєстрована одночасно (в один день 21.05.1997 р.) з прийняттям закону «Про місцеве самоврядування в Україні» у відповідності до якого органи місцевого самоврядування мають бути зареєстровані, як юридичні особи публічного права.
Далі буде…Матеріали по темі:

Адреси, явки, паролі КП ЖЕПів Дніпра (документ) 


КП „Контакт” надало докази своєї нелегітимності (документ)


Дніпроміськрада приховує дані про комунальні підприємства? (документ)


Война підтвердила грубе порушення Конституції: відповідь Мінюсту щодо територіальних громад Дніпра (документ)«Територіальна громада міста Дніпропетровська» не зареєстрована – відповідь Державної казначейської служби (документ)
Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -