- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

пʼятниця, 15 листопада 2019 р.

Препарування пустишки у вигляді КП «Управління контролю за благоустроєм міста»

   І знову, замість розпорядчого акту – код ЄДРПОУ, рішення неутвореного відповідно до Конституції України «органу місцевого самоврядування» з назвою Дніпропетровська міська рада, типовий статут і свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, відомості про юридичну особу приватного права, все це без відповідних печаток і підписів під соусом штампів «ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ»…

Наша концепція: Сьогодні кожен українець має стати адвокатом для себе, і слідчим, прокурором та суддею для системи! - ГО «Багнет Нації»

Наше гасло: «І один у полі воїн, якщо поле правове!»

7 коментарів:

 1. Интересная информация. Есть над чем задуматься.

  ВідповістиВидалити
 2. Плохо излогаете информацию. Сначала нужно суть вопроса, а затем заумно разбрасывать, а в конце итог сложного изложения.

  ВідповістиВидалити
 3. Законодавство про комунальні підприємства
  Це все, що Вам треба знати про комунальні підприємства…

  КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
  Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.

  ГОСПОДАРСЬКИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
  Стаття 63. Види та організаційні форми підприємств
  - комунальне підприємство, діє на основі комунальної власності територіальної громади;
  Стаття 78. Комунальні унітарні підприємства
  1. Комунальне унітарне підприємство (юридична особа публічного права) утворюється компетентним органом місцевого самоврядування (радою) в розпорядчому порядку (розпорядчим актом – стаття 81. Цивільного кодексу України) на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління.
  2. Орган, до сфери управління якого входить комунальне унітарне підприємство, є представником власника - відповідної територіальної громади і виконує його функції у межах, визначених цим Кодексом та іншими законодавчими актами.
  3. Майно комунального унітарного підприємства перебуває у комунальній власності і закріплюється за таким підприємством на праві господарського відання (комунальне комерційне підприємство) або на праві оперативного управління (комунальне некомерційне підприємство).
  5. Найменування комунального унітарного підприємства повинно містити слова "комунальне підприємство" та вказівку на орган місцевого самоврядування, до сфери управління якого входить дане підприємство.

  ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
  Стаття 81. Види юридичних осіб
  1. Юридична особа може бути створена шляхом об'єднання осіб та (або) майна.
  2. Юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права.

  ВідповістиВидалити
 4. Юридична особа приватного права створюється на підставі установчих документів відповідно до статті 87 цього Кодексу. Юридична особа приватного права може створюватися та діяти на підставі модельного статуту в порядку, визначеному законом.
  Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування.
  Стаття 87. Створення юридичної особи
  4. Юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації.
  Стаття 327. Право комунальної власності
  1. У комунальній власності є майно, у тому числі грошові кошти, яке належить територіальній громаді (юридичній особі публічного права).
  2. Управління майном, що є у комунальній власності, здійснюють безпосередньо територіальна громада та утворені нею органи місцевого самоврядування.

  Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”

  Стаття 6. Територіальні громади
  1. Первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада (юридична особа публічного права) села, селища, міста та району у місті з районним поділом.
  Стаття 26. Виключна компетенція сільських, селищних, міських рад.
  1. Виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються такі питання:
  30) прийняття рішень щодо відчуження відповідно до закону комунального майна; затвердження місцевих програм приватизації, а також переліку об'єктів комунальної власності, які не підлягають приватизації; визначення доцільності, порядку та умов приватизації об'єктів права комунальної власності; вирішення питань про придбання в установленому законом порядку приватизованого майна, про включення до об'єктів комунальної власності майна, відчуженого у процесі приватизації, договір купівлі-продажу якого в установленому порядку розірвано або визнано недійсним, про надання у концесію об'єктів права комунальної власності, про створення, ліквідацію, реорганізацію та перепрофілювання підприємств, установ та організацій комунальної власності відповідної територіальної громади.

  «Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
  Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності».
  Стаття 68. Конституції України

  НЕ ФІНАНСУЙТЕ НЕЗАКОННІ „УТВОРЕННЯ”!

  ВідповістиВидалити
 5. Все вірно Сергію. Тільки так в нашій Державі буде порядок і справедливість.

  ВідповістиВидалити
 6. В понедельник еду в инспецию по парковкам, которая очень хочет содрать с меня штраф. Как вести себя с этими господами? Они тоже частники получаются, потому как имеют устав?

  ВідповістиВидалити
 7. Управление контроля по благоустройству города есть криминальная группировка, которая незаконно занимается сбором денег у жителей Днепра, фактически является рэкет структурой, которую пытаются обличить в оболочку государственной организации якобы борющейся за интересы жителей города. Кроме обворовывание жителей. Днепра эта структура больше ничем не занимается, Директора и выгодополучателей нужно судить народом и садить.

  ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -