- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

неділя, 20 серпня 2017 р.

Суддя Бєльченко посварилась із законом?

Перше засідання в Індустріальному суді Дніпра (04.07.2017) щодо вигаданої заборгованості громадян перед КП «Дніпроводоканал», надихало оптимізмом. Суддя-біженка з Донецька Бєльченко Лариса Анатоліївна, під акомпанемент двох відеокамер, ні на йоту не відхилялась від визначеної законом процедури. Навіть, перенесене на строк трохи більше місяця наступне засідання (на 08.08.2017), для надання можливості більш ретельного вивчення матеріалу справи представнику позивача, не викликало суттєвого обурення. Адже, цей час був використаний з користю і відповідачем.

Що ж трапилось із суддею Бєльченко на другому засіданні, і що спонукало її за відсутності представника позивача-монополіста, порушуючи чинне законодавство, переносити наступне засідання на строк більше двох місяців (на 16 жовтня, 12:00), - залишилося загадкою))).




2 коментарі:

  1. Цивільний процесуальний кодекс України
    Глава 4

    СУДОВИЙ РОЗГЛЯД
    Стаття 157. Строки розгляду справ

    1. Суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця.

    2. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду справи, суд ухвалою може подовжити розгляд справи, але не більш як на п'ятнадцять днів.

    К слову, "представник позивача" не пришел на суд без оглашения причины, на предыдущем заседании попросили перерыв - именно позивач, этим самым проявлено неуважение к суду и ответчику, но судья согласна этот плевок терпеть, ибо она явно на абонементе у водоканала.
    !!!

    ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -