- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

ПРИВАТНІ МІНІСТЕРСТВА УКРАЇНИ

   Ми продовжуємо знайомство з даними проекту «B2BToday.com.ua», який являє собою глобальну інформаційну систему здебільшого українських компаній і підприємств. В рамках проекту зібрана інформація по більш ніж півтора мільйонам українським юридичним особам, представлена на порталі в вигляді зручних рубрикаторів.

   Після публікацій щодо приватних «держустанов», «органів місцевого самоврядування» та «комунальних підприємств» Дніпра, пропонуємо читачам деякі дані про міністерства України та апарат Верховної Ради (на фото). 

   Більше інформації на сайті: «B2BToday.com.ua», а також в матеріалі ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ЗАДЗЕРКАЛЛЯ

Матеріали по темі:

Приватні силовики і фіскали Дніпра та області (скріншоти)

Приватні комунальні установи Дніпра

ПРИВАТНІ СУДИ ДНІПРА (скріншоти)

Приватна медицина, освіта, наука та багато чого іншого. Дані поДніпру та області (скріншоти)

Продовжуєте платити податки? Тоді, ця інформація для вас! (приватніп одаткові Дніпра + Bonus:)

Казначейство Дніпра з ознаками підриву економічної безпеки держави (скріншоти)

Виконавча служба Дніпра реєструвалася неконституційним виконкомом міськради (скріншоти)

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Вичерпна інформація про ринки та підприємства: B2Btoday.com.ua


18 коментарів:

 1. З якого сайту ця інформація ?

  ВідповістиВидалити
 2. Сравнил первое по списку - МинОборУкр, на сайтах B2BToday.com.ua и Минюста (Безкоштовний запит), результат - частная собственность и орган гос власти соответственно, ОКПО одинаковый. Так частные у нас министерства или все же государственные?

  ВідповістиВидалити
 3. Дайте номер контактного телефона в Киеве

  ВідповістиВидалити
 4. Едрпоу СБУ в Одесской области

  ВідповістиВидалити
 5. КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ
  Анкета компании | Виды деятельности | Реквизиты | Компания на карте
  Общая информация
  Адрес М.КИЇВ,ПЕЧЕРСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО, Б.12/2
  Руководитель МАРЧУК Є
  Телефон 2932606
  Дополнительный телефон 2932246
  Виды деятельности
  Компания КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

  УПРАВЛIННЯ ДЕРЖАВНОГО РIВНЯ
  Реквизиты организации
  ОКПО 31101
  Форма собственности ДЕРЖАВНА ВЛАСНІСТЬ (ДО 2004Р. - ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНА ВЛАСНIСТЬ)
  Юридический статус ЮРИДИЧНА
  Форма финансирования ГОСПРОЗРАХУНОК
  Право на внешнеэкономическую деятельность НЕ МАЄ ПРАВА
  Дата первоначальной регистрации 2010-10-01
  Первоначальный регистратор ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ РАЙОННОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТIВ
  Дата текущей регистрации 2010-10-01
  Регистратор ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ РАЙОННОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТIВ
  Компания на карте, схема проезда
  Компания КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ - краткая справка
  Информационная страница КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИКомпания зарегистрирована 2010-10-01 регистратором ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ РАЙОННОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТIВ. Руководитель организации - МАРЧУК Є. Компания КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ находится по адресу М.КИЇВ,ПЕЧЕРСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ГРУШЕВСЬКОГО, Б.12/2, основным видом деятельности является «УПРАВЛIННЯ ДЕРЖАВНОГО РIВНЯ».

  ВідповістиВидалити
 6. Якщо всі органи ,що мають бути державними, мають форму власності приватну , до вони не повинні фінансуватися з державного бюджету. Це повний маразм.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Згідно D&B МЮУ-електронний уряд, звичайна, як і інша електронна сервісні служба. Державне міністерство зникло, а посади/функції/компетенції/державне майно/рухоме майно.. електронне МЮУ привласнили. Електронний уряд/електронна служба не сплачує податки та збори до земного бюджету тому, що електронні служби - це знеособлені субстанції/облако/електрон/зображення/інше , яким код ЄРДПОУ не положений).Електронна сервісні служба як оплату за свою працю електронної сервісної служби вимагає у НАРОДУ земними коштами, тобто ми, народ, добровільно передаємо електронному сервісу власне РУХОМЕ майно...

   Видалити
  2. Згідно D&B МЮУ-електронний уряд, звичайна, як і інша електронна сервісна служба. Державне міністерство зникло, а посади/функції/компетенції/державне майно/рухоме майно.. електронне МЮУ привласнило. Електронний уряд/електронна служба не сплачує податки та збори до земного бюджету тому, що електронні служби - це знеособлені субстанції/облако/електрон/зображення/інше , яким код ЄРДПОУ не положений). Електронна сервісна служба як оплату за свою працю електронної сервісної служби вимагає у НАРОДУ земними коштами, тобто ми, народ, добровільно або за замовчуванням передаємо електронному сервісу власне РУХОМЕ майно...

   Видалити
 7. Когда плодят недостоверную информацию, доверие на остальное тоже под вопросом...
  Проверьте эти данные на минюсте и youcontrol чем бухгалтера пользуются... Найти непонятный сайт и на него ссылаться? может там ошибка, нужно проверять на разных источниках.

  ВідповістиВидалити
 8. Я перевірила через D&B відомості МЮУ , який збирає інформацію по всьому світу ТІЛЬКИ щодо ПРИВАТНИХ компаній.Міністерство юстиції України є електронним урядом. Також згідно вказаний дат позлучається, за якими датами яка зміна відбулась, то державне міністерство юстиції зникло.Якщо провести паралелі по ознаці "зникло", наприклад з Вищим судом, який виник 20.06.20, то справдішний Вищий судовий орган Вищий Суд України саме зник, як і МЮУ, 20.06.20(не ліквідований, не реорганізований), а вже ВС, яку не можна ідентифікувати з Україною /державною власністю/державним органом утворила/заснувала/тощо фіз особа підприємець В. Данішевська, яку не можна ідентифікувати з професійним суддею/посадовою особою/суддею/інше згідно свого ж розпорядження, бо В. Данішевська їх має, як і має функції ОДНООСІБНОГО розпорядника коштів платників податків та зборів з Державного бюджету України , які безапеляційно вигрібає з ДБУ для майже 6000 навали "суддів"/ВРП/ДСА ...

  ВідповістиВидалити
 9. З огляду на зникнення державних органів, а з початком утворення навали приватних компаній або електронного уряду... раджу дослідити і зруйнування кожною юр особою чи-то приватного права, чи-то електронного цілостності і територіальності України, тобто земної власності власників та їх влади(ст5 КУ). Наприклад, в м. Бровари Київської області зник Броварський міськрайонний відділ поліції, а з'явився реформований Броварський тільки районний відділ поліції, який привласнив і функції міліції, і функції зниклого міського відділу поліції, але не є правонаступником. Так, МЮУ згідно свого електронного розпорядчого акту включило в територію міста Києва з спецстатусом Броварський відділ виконавчої служби, логічно, що єдиний міськрайонний відділ виконавчої служби до цього просто зник. Також, Броварський міськрайонний суд зник ще у вересні 2018 року, його функції привласнили та їх виконує ніде не зареєстрована компанія, на "роботу" якої міський неправосуб'єктний голова вигрібає кошти з міського бюджету за своїм неправосуб'єктним розпорядженням . На території України саме ДСА утворює підмінні, підложні, фальсифікат "судів" за своїм розпорядженням, і ДСА, як і МЮУ, як і МВС... вчинили злочин по зміні територіальності і цілостності України. Висновок:підложні компанії або привласнили державну владу,перетворили Україну на неправову або перетворили державну владу на кримінальну владу в Україні. ..і вішенка) що МЮУ,тюрми,СІЗО,колишній беркут, КОРД, НГУ,судова не державна влада, ВРП, не державна виконавча... всі лежать виключно під Арсеном. Колись всі фінпотоки були розподілені між Президентом,ВРУ, КМУ, і окремо під правосуб'єктну міліцію та прокуратуру.Під міліцію ліг зазначений масив компаній/юрсуб'єктів, які для міліції тоді, а зараз для неправосуб'єктної НПУ з всієї України збирають кошти. Рейдерство відбувається виключно під дахом Арсена за принципом"вчиняйте/порушуйте,я Вас прикрию".. .

  ВідповістиВидалити
 10. Как с Этим Податься в г.Очаков Николаевской обл.?

  ВідповістиВидалити
 11. Как всё вернуть обратно? В законное русло?

  ВідповістиВидалити
 12. Куда обратиться за объяснением почему все гос органы частные ?!

  ВідповістиВидалити
 13. Доброго дня! Скажіть будь ласка,можливо у вас є документи, де зареєстрований НБУ і приватбанк.

  ВідповістиВидалити

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -