- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 7 жовтня 2017 р.

Документів про утворення Верховної ради, не виявлено – відповідь ЦДАВО України

   В офіційній відповіді на наш інформаційний запит (на фото)  щодо встановлення і підтвердження правосубєктності юридичної особи публічного права (через надання установчих документів (Розпорядчого акту) про створення державного органу законодавчої гілки влади з назвою «Верховна Рада України») зазначено, що запитуваних документів, ані в Апараті ВРУ, ані в Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України), не виявлено.6 коментарів:

 1. То есть как это нет документов, это же законодательный орган???

  ВідповістиВидалити
 2. все вірно. весь останній склад Верховної Ради УРСР автоматично став називатися ВР України першого скликання.Ніхто їх не вибирав. Вони самозванці, тобто нелегітимні приймати будь які закони. Давно кажу, що країна є, а держави немає.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Держава є, а законної системи органів держави - країна

   Видалити
 3. Так бачите , не даром їх називають " Державною зрадою" бо працюють в основному на свої інтереси ! А тепер ,ще й САМОЗВАНЦІ І ТУНЕЯДЦІ ! ! ! Гнати старою мітлою під зад !

  ВідповістиВидалити

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -