- Фінансову підтримку діяльності ГО «Багнет Нації» можна здійснити на картку ПриватБанку 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо! Телеграм: https://t.me/bagnetnacii Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/bagnetnacii Сайт: http://bagnetnacii.blogspot.com -

пʼятниця, 2 березня 2018 р.

Державні органи України, як приватні підприємства в UPIK


   Електронний каталог UPIK.DE є найбільшим в світі реєстром відомостей про приватні компанії усього світу, який належить американській компанії Dun & Bradstreet (D & B), що спеціалізується на зборі, каталогізації та аналізі інформації про суб'єктів бізнесу та складанні кредитних рейтингів.

   Компанія заснована в середині XIX століття, здійснила безліч поглинань і пройшла через серію поділів, зокрема, в різний час в Dun & Bradstreet входили компанія, яка веде рейтинг Нільсена, рейтингове агентство Moody's, аналітики ринків інформаційних технологій Gartner.
   Основне джерело доходів - надання замовникам звітів про фінансовий стан організацій, підготовка платних вибірок потенційних клієнтів і постачальників по запитаним критеріям.


   З огляду на вищезазначене і поверхневий аналіз безпосередньо самого ресурсу, нам стає зрозумілим, чому в реєстраційних справах державних органів (наприклад: ГУ ДМС в Дніпропетровській області), не зазначено іноземну юридичну особу, яка утворила даний «орган». Адже ці «іноземні» юридичні особи, є «державними» органами України.   Примітивний пошук, який ґрунтується на даних з відкритих джерел, вказує на перший «засновницький» документ даного «органу» - Постанову № 658 Кабінету Міністрів України від 15 червня 2011 року «Про утворення територіальних органів Державної міграційної служби», яка залишилась без підпису тодішнєго Прем’єр-міністра азарова та й досі залишається незареєстрованою Міністерством юстиції України, як нормативно-правовий акт.
   Другим «засновницьким» документом можна вважати Указ президента-втікача януковича № 1085/2010 від 9 грудня 2010 року «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», в якому «його величність», між іншого, постановляє утворити Державну міграційну службу України.
   Третім «засновницьким» документом того ж ГУ ДМС України в Дніпропетровській області вважається Положення про Головне управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області затверджене Наказом Державної міграційної служби України № 28 від 18.07.2011 року.
   Отже, з огляду на інформацію сайту UPIK.DE, в якому державні органи України зареєстровані як приватні підприємства–партнери США, враховуючи відсутність підписів відповідальних посадових осіб на зазначених вище «засновницьких» документах, та відсутність відомостей про реєстрацію «засновницьких» документів в Міністерстві юстиції України, а також не оприлюднення їх в Єдиному державному реєстрі нормативно-правових актів, стає зрозумілим масштаб і мета гібридного геноциду.
   Українці, прокидайтесь!
   Деякі відомості про приватні компанії України, з сайту UPIK.DE:4 коментарі:

  1. А те, що не буде ніякого пробудження поки у державі не будуть створені Українським народом державні органи відповідно ст.5-13, ст.19 Конституції України, а починатися створення державних органів із створення місцевих органів влади у кожному населеному пункті, районі, області. Без основи державотворення (органів самоуправління) не можливо створити державні органи, бо їх створює центральний орган виконавчої влади, який створений органом верховної влади (ВРУ) народними представниками територіальних громад міст і селищ.

    ВідповістиВидалити
  2. Да, но! Население в массе своей не осознают значения своих действий – недееспособные, и что-то створыть они не в состоянии, поэтому недееспособными - физ.лицами и руководят юр.лица, а дееспособными юр.лица не руководят, поэтому нужно действовать руководствуясь Правом итд.

    ВідповістиВидалити

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -