- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 12 липня 2018 р.

КП «Теплоенерго» ДМР – хроніки одного злочину - документи свідчать

   Хочемо нагадати читачам нашого ресурсу «Багнет Нації», що відповідно до статті 143. Конституції України та пункту 30 частини першої статті 26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Територіальні громади, безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування, виключно на пленарних засіданнях відповідних місцевих рад, утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи.

  Статтею 63. Господарського кодексу України чітко визначено, що комунальне підприємство діє на основі комунальної власності територіальної громади. А стаття 62., даного Кодексу визначає, що підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків та може мати печатки.
  Відповідно до статті 78. Господарського кодексу комунальне унітарне підприємство утворюється компетентним органом місцевого самоврядування (місцевою радою) в розпорядчому порядку (розпорядчим актом) на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління. Орган, до сфери управління якого входить комунальне унітарне підприємство, є представником власника – відповідної територіальної громади. Найменування комунального унітарного підприємства повинно містити слова "комунальне підприємство" та вказівку на орган місцевого самоврядування, до сфери управління якого входить дане підприємство. Комунальне унітарне підприємство очолює керівник підприємства, що призначається органом, до сфери управління якого входить підприємство, і є підзвітним цьому органові.
   Відповідно до статті 81. Цивільного кодексу України юридична особа публічного права (комунальне підприємство) створюється Розпорядчим актом компетентного органу місцевого самоврядування (відповідною радою – представницьким органом відповідної територіальної громади).
   Згідно зі статтею 87. Цивільного кодексу юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації.
   Зовсім інша справа КП «Теплоенерго» ДМР.
   Утворене в неконституційний спосіб некомпетентним органом, передане, і прийняте на баланс нелегітимною міською радою, а потім іще перейменоване в результаті фейкової декомунізації. Ось такий, генномодифікований гібрид місцевого недосамоврядування на третьому десятку міфічної незалежності. А ви, дурні, платіть…
   Пропонуємо фактаж злочину, викладений мовою документів, наданих на наш запит на отримання публічної інформації.
   Почни виконувати Конституцію вже сьогодні – не фінансуй незаконні утворення!
















А так, виглядає «Фількіна грамота»:
















Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -