- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

вівторок, 25 квітня 2017 р.

Натяк на нелегітимність - 1 (клопотання до виконавчого провадження про стягнення заборгованості)

   Тут, неіснуючий орган з назвою «Чечелівський відділ державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області», підрозділ приватного Міністерства юстиції України, вирішив виконати ухвалу нелегітимного Красногвардійського районного суду міста Дніпропетровська та стягнути вигадану заборгованості на користь створеного нелегітимною Дніпропетровською міською радою в неконституційний спосіб КП «Дніпроводоканал».
   Запасайтеся попкорном, буде цікаво…


                                                       Чечелівський відділ державної
                                               виконавчої служби міста Дніпра
                                               Головного територіального управління
                                               юстиції у Дніпропетровській області,
                                               49008, Дніпропетровська область,
                                               м. Дніпро, вул. Надії Алексеєнко,100
                                               Державний виконавець: Цибульська А. В..

                                                Громадянка України, Українка:
                                                Філіпенко Світлана Миколаївна,
                                        м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49055
             e-mail: svf2011@ukr.net

                                   Клопотання (вих. № 01/17) 
             про представника сторони в провадженні № 2289
   У Чечелівському відділі державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області знаходиться відкрите виконавче провадження № 2289 від 05.04.2017 на судовий наказ № 204/2417/16-ц від 15.11.2016 року, що видав Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська.
   Згідно з положеннями Конституції в Україні визнається і діє принцип верховенства права. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується (ст. 8. КУ).

   Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (ст. 19. КУ).

   Відповідно до положень статті 7. Закону України «Про державну виконавчу службу» працівник органу державної виконавчої служби зобов’язаний сумлінно виконувати службові обов’язки, не допускати в своїй діяльності порушення прав громадян та юридичних осіб, гарантованих Конституцією України та законами України.

   Згідно з положеннями статті 16. Закону України «Про виконавче провадження» сторони можуть реалізувати свої права і обовязки у виконавчому провадженні самостійно або через представників.

   Згідно з положеннями частини 1 і 3 статті 19., цього закону, сторони виконавчого провадження та прокурор як учасник виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи у випадках, передбачених цим Законом, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця у порядку, встановленому цим Законом, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом.
   Інші учасники виконавчого провадження мають право надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечувати проти клопотань інших учасників виконавчого провадження та користуватися іншими правами, наданими законом. 
   Враховуючи вищезазначене, керуючись положеннями Конституції України, Цивільного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну виконавчу службу», «Про виконавче провадження», повідомляю Чечелівський відділ державної виконавчої служби міста Дніпра Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області про своє представництво через свого представника (мого чоловіка) Філіпенка Сергія Веніаміновича і,
                                                    Прошу:

-              Долучити дане клопотання (вих. № 01/17) до матеріалів виконавчого провадження №2289 від 05.04.2017 на судовий наказ № 204/2417/16-ц від 15.11.2016 року, що видав Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська.

                                                 Додаток:

-              Копії Довіреності та витягу про реєстрацію в Єдиному реєстрі довіреностей – на 3 (трьох) арк.

     Зміст клопотання, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com та на сайті «ПРАВОВИЙ РАДНИК ГРОМАДИ»: http://pravogromady.blogspot.com

   24 квітня 2017 року                                                    Філіпенко С. М.
Представник (довірена особа):                                    Філіпенко С. В.
                               
                                  Клопотання (вих. № 02/17) 
             про долучення до матеріалів провадження № 2289
                                                 Додаток:

-              Витяги з Конституції України, Господарського та Цивільного кодексів України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо створення комунальних підприємств у відповідності до вимог чинного законодавства  – на 1 (одному) арк.

                                  Клопотання (вих. № 03/17) 
              про долучення до матеріалів провадження № 2289
             доказів недодержання норм чинного законодавства
                         при створенні КП «Дніпроводоканал»
                                                 Додаток:

-              Копії запитів на інформацію №№ 400-16 – 405-16 та копії відповідей на зазначені запити до/від КП «Дніпроводоканал»  – на 24 (двадцяти чотирьох) арк.

                                  Клопотання (вих. № 04/17) 
              про долучення до матеріалів провадження № 2289
       даних про КП «Дніпроводоканал» з сайту B2Btoday.com.ua
               та Єдиного державного реєстру юридичних осіб,

          фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

                                               Додаток:

-              Скриншоти з сайту B2Btoday.com.ua та інформація з сайту Міністерства юстиції України про КП «Дніпроводоканал»  – на 10 (десятьох) арк.

                                   Клопотання (вих. № 05/17) 
              про долучення до матеріалів провадження № 2289
             доказів недодержання норм чинного законодавства
                   при створенні реєстратора – виконкому ДМР
                                                 Додаток:

-              Копія запиту на інформацію № 96 та копії відповідей на зазначений запит до/від Дніпропетровської міської ради  – на 10 (десятьох) арк.

     Зміст клопотання, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com та на сайті «ПРАВОВИЙ РАДНИК ГРОМАДИ»: http://pravogromady.blogspot.com

   24 квітня 2017 року                                                    Філіпенко С. М.

Представник (довірена особа):                                    Філіпенко С. В.Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -