- Територіальним громадам сіл, селищ, міст, районів у містах належить право комунальної власності на рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, підприємства, установи та організації, в тому числі банки, страхові товариства, а також пенсійні фонди, частку в майні підприємств, житловий фонд, нежитлові приміщення, заклади культури, освіти, спорту, охорони здоров'я, науки, соціального обслуговування та інше майно і майнові права, рухомі та нерухомі об'єкти, визначені відповідно до закону як об'єкти права комунальної власності, а також кошти, отримані від їх відчуження. Спадщина, визнана судом відумерлою, переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини. Стаття 60. Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” -

субота, 29 жовтня 2016 р.

КП «Дніпроводоканал» створено шляхом… переіменування? (унікальний документ)

Розмовляють дві подруги, одна іншій говорить:
-      Позавчора йшла додому через старий цвинтар, невідомі наздогнали мене та зґвалтували. Вчора йшла тією ж дорогою і, знов те саме – наздогнали та зґвалтували. Отже, завтра знов додому через цвинтар піду…
(анекдот)


   В Дніпропетровську, 18 травня 2011 року стався унікальний випадок – рішенням № 52/11 Дніпропетровської міської ради, шляхом переіменування Міського комунального виробничого підприємства «Дніпроводоканал», на світ з’явилося нове Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради. Також, цим же рішенням, було затвердженно Статут нового «комунального підприємства» та надане доручення стосовно його державної реєстрації.
   Тепер загалу відомо про незаконність існування даного «комунального підприємства», що підтверджено офіційною відповідю на наш інформаційний запит (на фото), яку ми радо публікуємо.
   Повертаючись до суті вищевикладеного анекдоту, хотілося б зазначити, що тепер, після ознайомлення з даною інформацією, статус «жертв обману» читачів, за умов подальшого, свідомого фінансуванні зазначеного «фейкового» підприємства. змінюється на статус пособників злочину.
   Робіть висновки… Не фінансуйте незаконне злочинне угрупування «Дніпроводоканал»! Не порушуйте закон і не будете співучасниками злочину…

Сергій Філіпенко

P.S. Про всяк випадок, якщо когось цікавить законна сторона данного питання:
   Відповідно до статті 143. Конституції України та пункту 30 частини першої статті 26. Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Територіальні громади, безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування (ради), виключно на пленарних засіданнях відповідних місцевих рад, утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи.
  Статтею 63. Господарського кодексу України (ГКУ) чітко визначено, що комунальне підприємство діє на основі комунальної власності територіальної громади. А стаття 62., цього Кодексу, зазначає, що підприємство є юридичною особою (публічного права), має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків та може мати печатки.
  Відповідно до статті 78. ГКУ комунальне унітарне підприємство утворюється компетентним органом місцевого самоврядування (місцевою радою) в розпорядчому порядку (розпорядчим актом) на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління. Орган, до сфери управління якого входить комунальне унітарне підприємство, є представником власника – відповідної територіальної громади. Найменування комунального унітарного підприємства повинно містити слова "комунальне підприємство" та вказівку на орган місцевого самоврядування, до сфери управління якого входить дане підприємство. Комунальне унітарне підприємство очолює керівник підприємства, що призначається органом, до сфери управління якого входить підприємство, і є підзвітним цьому органові.
   Відповідно до статті 81. Цивільного кодексу України юридична особа публічного права (комунальне підприємство) створюється Розпорядчим актом компетентного органу місцевого самоврядування (ради).

   Відповідно до статті 87. Цивільного кодексу України юридична особа вважається створеною з дня її державної реєстрації.
Матеріали по темі:

Розкласти по полицях (відповідь «Дніпроводоканалу» на інфозапити)


КП «Дніпроводоканал» зареєстровано неіснуючим виконкомом Дніпроміськради (клопотання про доручення доказів) 

У Дніпрі забули утворити конституційний виконком міськради (відповідь на запит – екскурс в історію)

ЯК НЕ ПЛАТИТИ ЗА „КОМУНАЛКУ”? ПРОСТО ДОВЕСТИ ЇХНЮ НЕЛЕГІТИМНІСТЬ! (адміністративний позов) 

Встановлюючи правосуб’єктність КП «Дніпроводоканал», через суд з’ясуємо легітимність Дніпроміськради (заява про витребування доказів) 

Унікальний прояв злочинної діяльності посадових осіб (відповідь на запит до КП ТПТЕ „Теплотранс”) 

Закони – зброя тих, хто їх вивчає (доповнення до апеляційної скарги)

Дніпроміськрада – сурогатний орган місцевого самоврядування (відповіді на інфозапити)

КП „Дніпроводоканал” діє на підставі рішення народних депутатів Української РСР (документ) 

Нелегітимні департаменти і управління Дніпроміськради (відповіді на інфозапити) 

«Дніпроводоканал» вимагає погашення «боргу» (скасовуємо судовий наказ) 

Вас грабують комунальники? Відправте їх вивчати закон! Нехай знають, вони – нелегітимні! (аналіз платіжки за воду) 

Оплачуєш «комуналку» - порушуєш закони України! (про незаконність комунальних підприємств)

«Комунальні» боржники, вам оголошено війну: як протистояти свавіллю 

«ДНІПРОВОДОКАНАЛ» - КОМУНАЛЬНИКИ-НЕАДЕКВАТИ
ЧІСТАПАРЖАТЬ (інфозапит до Дніпроводоканалу) 

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -