- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

понеділок, 20 квітня 2020 р.

Просто залишу це тут: порядок денний засідань Кабміну за останніх два місяці

   Відповідно до пункту 2 параграфа 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950 «Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України» (далі – Регламент) Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює свої повноваження шляхом прийняття рішень на засіданнях.

   Згідно з положеннями підпункту 3 і 6 пункту 1 § 7 Регламенту на своїх засіданнях Кабінет Міністрів розглядає питання, що потребують нормативно-правового врегулювання актами Кабінету Міністрів, а також питання, що потребують врегулювання актами Президента України.
   Пунктом 1 § 22 Регламенту встановлено, що рішення Кабінету Міністрів приймаються шляхом голосування більшістю голосів посадового складу Кабінету Міністрів.
   Відповідно до пунктів § 24 Регламенту за результатами засідання Кабінету Міністрів складається протокол, який є офіційним документом.
   Ми, поки що, виводимо "за дужки" невідповідність дат проведення засідань Кабміну з «прийнятими» постановами і розпорядженнями стосовно карантину. Наразі, ми намагаємось дослідити і зрозуміти ті питання, які розглядалися на засіданнях Кабміну, відображених на офіційному сайті даної установи.
   Увазі читачів, в хронологічному порядку, порядок денний засідань Кабінету Міністрів України від 3, 18, 25 березня 2020 року та від 1, 8 і 15 квітня 2020 року.

Читайте також: Досліджено ГО «Багнет Нації»: незаконний закон зеленського щодо COVID-19

Зроби власну експертизу постанови КМУ (РСР) № 211 на відповідність чинному законодавству

Правовий лікбез для правоохоронців Дніпра щодо нікчемності постанов КМУ (РСР) – відео

09.04.2020 в Дніпрі складені заяви на поліцейських і держвиконавців (відео)

Владислав Акулов про фейковий кабмін та нікчемність його рішень

Про правову нікчемність постанов КМУ щодо COVID – 19 (відео)

В Дніпрі триває відновлення конституційного ладу, навіть в умовах «карантину»

Рубіжне: Вводите карантин? – Відповідайте за наслідки!!!

Роздрукуй, аби роздавати дебілам, при виконанні

КАРАНТИН – ФЕЙК і БЕЗЗАКОННЯ

Андрій Карпович про юридичні механізми введення карантину - відео
   

Фінансову підтримку діяльності ГО «Багнет Нації» можна здійснити на картку ПриватБанку 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо за Ваш внесок у відновлення конституційного устрою України!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -