- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

понеділок, 27 липня 2020 р.

Правовий садомазохізм або самофінансування власного геноциду

   Все, що ви платите на якісь там рахунки, а не рахунки територіальних громад (первинних субєктів місцевого самоврядування – юридичних осіб публічного права), згідно до вимог Конституції України і Бюджетного кодексу України, - іде на фінансування існуючої антиконституційної, злочинної системи, і підпадає під кваліфікацію злочину передбаченого статтею 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Читайте також: Що спільного у «Авто Євро Сили», харківських «конституціоналістів» і судді ліквідованого суду Божко В. В.?


Скарга до ВРП на недосуддю Божко В. В. Наступною, буде заява до СБУ...

Київський райсуд Харкова – ліквідована установа юрисдикції УРСР, яка продовжує функціонувати (документи)


   Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, - карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
   Наразі, пропонуємо нашим читачам наочний приклад нанесення умисної шкоди економічній безпеці України, через фінансування ліквідованого, але діючого Київського районного суду міста Харкова, та багатомільйонного фінансування новоутвореного всупереч Конституції України Першого окружного суду міста Харкова, який окрім заробітної плати та інших поточних витрат сплачує комунальні послуги, перебуваючи в одному й тому ж приміщенні зі своїм «попередником», не здійснюючи будь-якої діяльності.   

Інформаційна бомба або початок кінця: законодавства, яке регулює утворення органів влади і місцевого самоврядування, не існує – відповідь ВРУ
Фінансову підтримку діяльності громадського об’єднання ГО «Багнет Нації» можна здійснити переказом на картку ПриватБанку № 5168 7427 1422 2175 на ім’я Сергій Філіпенко. Дякуємо за Ваш вагомий внесок у відновлення конституційного устрою України!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -