- Український народ як носій суверенітету і єдине джерело влади може реалізувати своє право визначати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України на всеукраїнському референдумі - з Рішення КСУ № 6-рп/2005 від 05.10.2005. Умисне невиконання службовою особою рішення ЄСПЛ, рішення КСУ та умисне недодержання нею висновку КСУ - карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років – ч. 4 ст. 382 КК України -

четвер, 1 листопада 2018 р.

До справи по Дніпрогазу долучили документи на підтвердження його «офшорності»

   Сьогодні, 1 листопада 2018 року до ВС УСБУ в Дніпропетровській області подано чергове клопотання з доказовою базою у вигляді матеріалів реєстраційних справ ПАТ «Дніпрогаз», ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» та ВАТ «Дніпропетровськгаз», в яких простежується «офшорна» природа походження зазначених компаній-монополістів, через які фінансові ресурси йдуть не на розвиток економіки власної держави, а через кіпрські офшори перекачуються до Америки і Канади.

Громадська  організація

«Волонтерський центр допомоги військовим і цивільним «Вільна Доля»
    
ЄДРПОУ 39470004, в ПАТ ''КРЕДОБАНК'' р/р 26007011050290, код банка 325365
Адреса для листування: 49000 м. Дніпро, пр.-т Дмитра Яворницького, 62, а/с 842
e-mail: svf2011@ukr.net
 
                                                                    Слідчий відділ Управління
                                                       Служби Безпеки України
                                                       у Дніпропетровській області
                                                       вул. Святослава Хороброго, 23, м. Дніпро,
                                                       Дніпропетровська область, 49000
                                                           Слідчий: Шубіна В. О.
                                                           Кримінальне провадження:
                                                           № 22018040000000079

                                                «Кожен має право будь-якими не
                                                     забороненими законом засобами
                                                         захищати свої права і свободи від
                                                             порушень і протиправних посягань»

                                                               частина 6 статті 55. Конституції України 


  Клопотання № 04 
         (в порядку частини другої статті 55, пункту третього частини     
       першої статті 56, частини першої і другої статті 220 КПК України)

Відповідно до основоположних принципів задекларованих в статтях 7 і 8 Загальної декларації прав людини, яка ратифікована Верховною Радою України і складає частину українського законодавства, відповідно до положень статті 9. Конституції України (від 28.06.1996 № 254к/96-ВР) чітко визначено, що всі люди рівні перед законом і мають право, без будь-якої різниці, на рівний їх захист законом. Усі люди мають право на
рівний захист
від якої б то не було дискримінації, що порушує зазначену Декларацію, і від якого б то не було підбурювання до такої
дискримінації.
   Кожна людина має право на ефективне поновлення у правах
компетентними національними судами в разі порушення її
основних
прав, наданих їй конституцією або законом.
   Згідно до положень статті 8. Конституції в Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.
   Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності (ст. 68. КУ).
Згідно до положень статті 41. Конституції «Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.
Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об'єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону».
Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності.
   Згідно з положеннями статті 13. Основного закону: «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом».
Як вже зазначалось вище, положеннями частини першої статті 9. Основного закону визначено, що чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.
Згідно основоположних принципів Міжнародного пакту про громадські і політичні права (ратифіковано Указом Президії Верховної Ради Української РСР № 2148-VIII від 19.10.1973), відповідно до яких всі  народи  для  досягнення  своїх  цілей  можуть  вільно
розпоряджатися своїми природними багатствами і ресурсами без шкоди для  будь-яких   зобов'язань,   що   випливають   з   міжнародного економічного  співробітництва,  основаного  на  принципі  взаємної вигоди,  та з міжнародного права. 
Жоден народ ні в якому разі  не може бути позбавлений належних йому засобів існування.
Відповідно до статті 19. Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
   Згідно положень статті 2 Кримінального процесуального кодексу України (КПК України) завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Відповідно до норм частини другої статті 55 КПК України права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
Потерпілому вручається пам’ятка про процесуальні права та обов’язки особою, яка прийняла заяву про вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до пункту третього частини першої статті 56 КПК України протягом кримінального провадження потерпілий має право подавати докази слідчому, прокурору, слідчому судді, суду.   
Відповідно до норм частини першої і другої статті 220 КПК України клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов’язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.
Про результати розгляду клопотання повідомляється особа, яка заявила клопотання. Про повну або часткову відмову в задоволенні клопотання виноситься вмотивована постанова, копія якої вручається особі, яка заявила клопотання, а у разі неможливості вручення з об’єктивних причин - надсилається їй. 
   Враховуючи зазначене вище, в рамках вже відкритого кримінального провадження (22018040000000079), для всебічного, об’єктивного розслідування та встановлення всіх обставин за фактом вчиненого правопорушення,

ПРОСИМО:

-              Долучити до матеріалів відкритого кримінального провадження (22018040000000079) копії документів, що додаються.

 До клопотання додаються матеріали:

-              Деякі копії з матеріалів реєстраційної справи ПАТ «Дніпрогаз» - на 86 (вісімдесят шести) арк., стр. 1-86;
-              Деякі копії з матеріалів реєстраційної справи ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» - на 47 (сорока сими) арк., стр. 87-133;
-              Деякі копії з матеріалів реєстраційної справи ВАТ «Дніпропетровськгаз» - на 26 (двадцяти шести) арк., стр. 134-159.

   Всього в додатку пронумеровано пастою синього кольору (у верхньому правому куті кожного аркуша) – 159 (сто пятдесят девять) аркушів. 

   Зміст даної заяви про злочин, публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com


    01 листопада 2018 року

З повагою, Громадяни України,


Віце-президент
ГО «Вільна Доля»:                                                Ферліковська Л. І.
 

Представники ГО «Вільна Доля»:

                                                                                    Філіпенко С. В.


                                                                           Акулов В. В.

                                                Слідчому Чечелівського СВ ВП ГУНП
                                  в Дніпропетровській області
                                     вул.  Павлова, 3/5, місто Дніпро,
                                                              Слідчий: Гамайло В. С.
                                                              Кримінальне провадження:
                                                              № 12018040680001463

                                                              Потерпілий: Громадянин(ка) України
                                                              Філіпенко Сергій Веніамінович,
                                                    м. Дніпро, Дніпропетровська обл.. 49055
                         e-mail: svf2011@ukr.net

   Клопотання № 16 
                          (в порядку частини другої статті 55, частини
                                першої і другої статті 220 КПК України)

Відповідно до статті 19. Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
   Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності (ст. 68. КУ).
Відповідно до норм частини другої статті 55 КПК України права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
Відповідно до норм частини першої і другої статті 220 КПК України клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов’язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.
Про результати розгляду клопотання повідомляється особа, яка заявила клопотання. Про повну або часткову відмову в задоволенні клопотання виноситься вмотивована постанова, копія якої вручається особі, яка заявила клопотання, а у разі неможливості вручення з об’єктивних причин - надсилається їй. 
Враховуючи зазначене вище, в рамках вже відкритого кримінального провадження (№ 12018040680001463), для всебічного, об’єктивного розслідування та встановлення всіх обставин за фактом вчиненого правопорушення,

                                           ПРОШУ:

- надати копію додатку № 1 до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань (пункт 3 глави 2 розділу І) затвердженого Наказом № 139 Генеральної Прокуратури України від 06.04.2016, із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури № 147 від 22.05.2017 - картки про кримінальне правопорушення у кримінальному провадженні № 12018040680001463, в якому я є потерпілою, згідно відомостей зазначених у витягу з ЄРДР;
- надати копію додатку № 2 до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань (пункт 3 глави 2 розділу І) затвердженого Наказом № 139 Генеральної Прокуратури України від 06.04.2016, із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури № 147 від 22.05.2017 - картки про наслідки досудового розслідування кримінального правопорушення (1.1) у кримінальному провадженні № 12018040680001463, в якому я є потерпілою, згідно відомостей зазначених у витягу з ЄРДР;
- надати копію додатку № 3 до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань (пункт 3 глави 2 розділу І) затвердженого Наказом № 139 Генеральної Прокуратури України від 06.04.2016, із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури № 147 від 22.05.2017 - картки про заподіяні збитки, результати їх відшкодування та вилучення предметів злочинної діяльності (1.2) у кримінальному провадженні № 12018040680001463, в якому я є потерпілою, згідно відомостей зазначених у витягу з ЄРДР;
- надати копію додатку № 5 до Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань (пункт 3 глави 2 розділу І) затвердженого Наказом № 139 Генеральної Прокуратури України від 06.04.2016, із змінами, внесеними згідно з Наказом Генеральної прокуратури № 147 від 22.05.2017 - картки про рух кримінального провадження № 12018040680001463, в якому я є потерпілою, згідно відомостей зазначених у витягу з ЄРДР;
     Зміст даного клопотання публікуватиметься на сайті «БАГНЕТ НАЦІЇ»: http://bagnetnacii.blogspot.com

           01 листопада 2018 року                                                      
   
    З повагою,                                                                  Філіпенко С. В.

Читайте також: Чергове клопотання до СБУ по Дніпрогазу

Справу по Дніпрогазу блокуючи ховають через суддю-могильника?

«Газовий» спротив: Дніпро пропонує не чекати на Бандеру, а діяти!

В Дніпрі чергова скарга на дії слідчого СБУ в справі «Дніпрогаз»

Тема «Дніпрогаз» на сайті «Багнет Нації»


1 коментар:

Правові гіпотези БАР-гільдії

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -